Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a ruháról?

Mit gondoltok erről a ruháról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Első kérdésem mi a véleményetek erről a ruháról, 14 éves vagyok barna hajú magas és vékony.

A második, és a fontosabb pedig, hogy Ebayon szeretném megvenni, de nem vagyok benne biztos, hogy ez egy biztonságos módszer, szóval ha valaki már rendelt ebayon akkor légyszi véleményeket írjatok. Köszi



2015. márc. 13. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Király ruha, rögtön kettőt vegyél!
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
nagyon szép, ha látnám
2015. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
A ruháról elfelejtetted a linket kiírni. Ebayról rendeltem már többször is, nincs rossz tapasztalatom. Ami esetleg segíthet hogy meggyőződj az eladó hitelességéről, az, hogy megnézed mennyi a pozitív-negatív visszajelzése van.
2015. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jajj elnézést

[link]

itt a link!

2015. márc. 14. 08:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebay megbízható, ha paypalt használsz, rendszeresen rendelek onnan, és semmi kár nem származott még belőle.

Viszont ami inkább aggasztana a ruhával kapcsolatban, hogy ugyanígy néz e ki élőben. Ennek érdemes lenne utánajárni és csak azután megvenni.

2015. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, főleg a fehér, az olyan friss, üde.

A második kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, nem szoktam ebay-en vásárolni.

2015. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szépen néz ki a képen látható ruha, ennyiért meg főleg megérné, viszont pont a napokban futottam össze ezzel a képpel : [link]


Engem eléggé meggyőzött, hogy inkább Kínából ne rendeljek ruhát :D

2015. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) amúgy végül nem veszem meg, de mindegy is
2015. márc. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!