Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Tilla84 kérdése:

Mi a véleményetek arról, ha egy 31 éves srác drágább (350e. Ft) értékű karórát visel? Saját munkájából vette.

Figyelt kérdés

Ti nők, figyelitek a férfiak karóráját? Mit gondoltok, ha egy 31 éves, keményen dolgozó srác teljesen átlagos életet él, de drága karórát hord?

Csak azért kérdezem, mert nem merem felvenni, nem akarok túl hivalkodónak látszani, vagy nem akarnék menőzni és "pénzes zsáknak" látszani, holott teljesen átlagos vagyok, csak imádom az órákat...



2015. márc. 15. 13:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

71%-os miért, az jobb, ha mondjuk:

- horgászbotra

- jégkorira

- kávégépre

- cipőre

...a sor végtelen

ad ki ennyi pénzt?


Miért esik a szemedben azért, mert olyanra költ többet, ami neki fontos? Nyilván nem a kenyérre valót költötte el.

Lehet, hogy más meg azon halna be, hogy te mire költesz.

2015. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

17-es! 12-es vagyok, abszolút egyetértek!

Aki nem ért az órákhoz, úgysem fogja megérteni.

Pont egy másik kérdésnél írták, hogy van aki több 100ezret költ egy horgászbotra. Ezt sem érti az, aki nem ért hozzá, illetve nem horgászik, viszont el kell fogadni, hogy van akinek az fontos, arra költ hatalmas összegeket!


Másik válaszolónak: a Chanelt azért nem lehet az Armanival, a Bossal és más olcsó kategóriás divatórákkal egy lapon említeni. Más árkategória is! 300-nál kezdődnek, nem 30ezer mint pl egy Armani. A szerkezet is minőségi benne, Chanel gagyival nem rukkol elő! :)

2015. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép óra, nem egy hivalkodó gyémántberakásos aranyóra, ami csak menőzésre való. a legtöbb lánynak (köztük nekem sem) tűnne fel, hogy drága, csak hogy szép. ha megtudnám az árát, valószínűleg leesne az állam, mert tényleg drága, de ha a srác megteheti, és nem vágja haza a költségvetését egy ilyen árú dolog, akkor semmi bajom nem lenne vele. ha minden fizetését erre költötte volna és utána hónapokig kenyéren élne, akkor gáz. de gondolom, nálad nem ez van. : D ha a ennyire sok pénzem lenne, én is könnyebben kiadnék pár százezret egy olyan dologért, amit imádok. szóval semmi gond, ha nem vagy hivalkodó.
2015. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

Semmi, mert nem érdekel.

Az összhatás számít. Hiába van egy ilyen órád, ha pl minden mást a kínaiban veszel, és hó végén nincs pénzed ételre.

Másrészt örök életű órát olcsóbban is vehetsz.

2015. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%

Olvasgatom a hozzászólásokat és az agyamat dobom el mennyi ember hüledezik és tartja hülyeségnek a drága(?)350 ezres órát. Ezek nem tudom hol élnek,de azt igen,hogy gőzük nincs az életről és az értékrendről.


Mellesleg a nők igenis nézik az órát,kocsit,telefont...a pasin.


Viseld bátran,örülök,hogy vannak ilyen téren is igényes férfiak.


26/N

2015. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
88%

kedves 25-ös, lehet, hogy te egy hónapban a 350 ezres óra többszörösét keresed meg, de tudod, egy átlag magyar 100 ezer körül keres. nem tudom, hogy te "hol" élsz, de ezek az emberek magyarországon, akiknek nagyon is van fogalmuk az életről és az értékrendről. vagy talán 100 ezres fizetésből 350 ezres órát kellene venniük? haver... nemár.

25L

2015. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

26-os. Nem érted ugye? Miért baj ha valaki,aki szereti az órákat vásárol magának a melóval keresett pénzén egy jó,tartós,minőségi karórát? Sokan vesznek hitelre csúcskategóriás telefont vagy drága sportcipőt. Ezek tükrében szerinted nem megéri inkább egy olyan óra amire ha vigyáz egy életre óra marad,mintha venne egy Ájfos 6 gigmega telefont ami 1 év múlva elértéktelenedik újabb 1 év múlva meg a Media Markt alsó polcán lesz akciósan? És direkt nem kérdem,hogy jobb lenne elinná,drogozná?



Te ugye nem buksz a jó verdás pasikra? Gondolom nem számít,hogy BKV vagy BMW,igaz? :)

2015. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

26-os, attól még sokan vannak, akik sokkal többet keresnek! Ez miért baj? Nem mindenki 100ezer Ft-ból él. Akkor ők ne is vásároljanak, meg ne is írjanak ide, mert nekik kussolni kell? Vagy mi?

Ezen az oldalon ez van, ha valaki többet keres, vagy drágább dolgokat vásárol, egyből maradjon csendben, mert ő a szemétláda.

Egy 350ezer Ft-os óra, bármilyen hihetetlen is, középkategória, nem számít drágának.

2015. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
84%

mondtam én ilyet, hogy baj, ha valaki szereti az órákat, és költ rá? vagy hogy ne írjon ide, aki sokat keres, meg hogy szemétláda? mert én aztán nem. miért érzitek magatokat rögtön támadva?

tudom, hogy középkategória, nyilván minden termékből van párszár forintos és több milliós is. az én szenvedélyem a fényképezés, nem keresek rosszul (többet, mint 100 ezer), de nem vagyok gazdag sem. tudom, hogy van sok milliós fényképező is, de a saját 400 ezres gépemet akkor is drágának gondolom, még ha csak középkategóriás is, és nem nagyon kellett rá spórolnom. ettől függetlenül azért tartom drágának, mert az átlagemberek bérének, sőt a minimálbérnek a többszöröse. amit egy átlagember megengedhet magának, az nem drága. de egy átlagember soha nem fog tudni venni egy több százezres órát vagy kamerát.

a férfi ízlésemről pedig: nem szeretem a bmw-t. : ) de van olyan drága kocsi, ami tetszik, sőt, olcsóbb is. egyébként meg nálam nem számít a pasi pénze, volt már elég csóró pasim és gazdag is, aki simán költött olyanra, amit én sosem engedhetnék meg a saját fizumból. el tudom tartani magam, nem kell gazdag pasi. a mostani pasim sem az, kocsija sincs, bkvzik, mégis a házasságot tervezgetjük. mondjuk nem tudom, hogy jön ide, hogy bukok-e a pénzes pasikra...

2015. márc. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
26-os, kimondtad a lényeget. Te vettél egy 400ezres kamerát. Lehet hogy a kérdezőt nem érdekli a fényképezés, ezért soha nem adna ki ennyi pénzt egy kameráért. Téged nem érdekelnek az órák, ezért nem adnál ki ennyi pénzt egy óráért. Ennyi. Mindenki mást tart fontosnak.
2015. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!