Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már fürdőruhát...

Rendeltetek már fürdőruhát aliexpressről?

Figyelt kérdés

Pénteken rendeltem meg, de minden más árura kaptam vissza jelzést, hogy elfogadták a megrendelést, csak épp erre nem. Tapasztalatok? Milyen méretet küldtek ?


Ha valakit érdekel, ezt rendeltem: [link]


Ilyen fajtát esetleg valaki rendelt ?


2015. márc. 16. 21:37
 1/5 anonim válasza:
Egyszer próbáltam egy táskát venni. Se a táska nem érkezett meg és visszatérítést sem kaptam. Jobb vigyázni velük. Olcsók az árak de csak hogy csábítanak vele. Nagyja az csaló. Ebay t ajánlanám. Az teljesen megbízható
2015. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyet már rendeltem húgomnak, más eladótól, de a bikini messze nem hasonlít a képen lévőre, csak annak egy béna utánzata. Az anyaga meg olyan vékony hogy átlátszik. Szerencsére reklamáció után a pénzt visszakaptuk legalább.
2015. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha esetleg gond lenne a megrendeléssel, simán visszafizetik az árát, csak indítani kell egy eljárást vagy nem tudom, hogy mondjam. : D
2015. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen bikinit rendeltem aliexpressről, csak más eladótól :) Már 8ezer nemtudom mennyi rendelése volt ebből, úgyhogy megbíztam benne. A mérettáblázat nagyon hasznos, amit írtak a termék alatt, és a véleményeket is érdemes elolvasni. 3 hét után meg is érkezett, Nagyon szép szín (világos rózsaszínt rendeltem), és tényleg igazi neoprén anyag!! Nem az a tipikus bikini anyag, tudod. Viszont XS-es helyett S-est küldtek :(( Nyitottam dispute-t és visszakértem az ár felét aztán újrarendeltem. Remélem most már minden jó lesz :) Az S-est meg úgyis el lehet adni a neten, vagy továbbadom valakinek :) ja és itt a link ha szeretné valaki: [link]
2015. márc. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, én is pont világos rózsaszint rendeltem:)))

De ha rámész a linkre, amit én tettem ki, alul látni, hogy picit fura az anyaga, te mit gondolsz? Sajnos későn vettem észre :(

2015. márc. 17. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!