Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A plázákban levő boltokban...

A plázákban levő boltokban miert árulnak ennyi rossz minőségű, összemenő ruhat?

Figyelt kérdés

Mar annyiszor megjártam, hogy vettem pólókat 5-10 ezerért es egy mosás utan ugy összement, hogy mar nem tudtam hordani. Pedig nem volt benne gyapjú. Van olyan is, ami tobb mosás utan megy össze szep lassan, minden mosás utan egy kicsit. Teljesen kiábrándultam ezekből az üzletekből, vannak olcsó cuccok is, de ha csak egyszer tudom hordani, akkor még ezer Ft is sok lenne érte. Mar tisztába vagyok vele, hogy sz@r minőség, ezert nem is ez volt a kérdés. Milyen anyagokból lehetnek ezek, hogy ilyen gyorsan elvesztik az eredeti állapotukat? Volt köztük tiszta pamut, kevert szálas is, amiket vettem. Egy hete is vettem egy felsőt a Zaraban, az elejére van varrva egy anyag, miután kimostam, a felső összement, a ravarrt anyag felpuposodott, hordhatatlan lett. Nalam ezzel betelt a pohár.

Mar sokkal jobban szeretem a turis cuccokat, mert az legalább mar ki van mosva, nem kell felni attól hogy összemegy.


2015. márc. 18. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert a plázás boltok 90%-a PÉNZMOSODA!!!
2015. márc. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy szezonra árulják csak a ruhákat, hogy jövőre vegyél másikat. Amúgy nem tudom, én is turizok inkább, azok tényleg nem mennek össze :).
2015. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sose értem az ilyen kérdéseket, plázában, kínaiban, turiban, márkaboltokban, sok helyen vásárolok, de minden cuccom kibírja évekig, és semmi bajuk addig. Szerintem azon múlik ki hogy mossa, hogyan hordja, stb. Pl 30 fokon mosok mindent, ami olyan vékonyka anyag azt csak kézzel mosom. Sose mentek még össze a cuccaim, az tudtommal a túl meleg vízben mosástól van.
2015. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is 30 fokon mosom minden ruhat. De hogy kézzel mossak ki egy sima pólót, annak nem látom értelmet, hacsak nem gyapjú, mert azt en is kézzel mosom, de epp ezert igyekszem is kerülni az ilyen kényes anyagú ruhákat.

De hogy egy ilyen egyszezonu "pláza"ruhanak miert kell ilyen anyagból lennie? Régen sosem volt ilyen gondom, nem ment össze egy ruhám sem. Csak amióta van a H&M, zara, bershka, es hasonlók, mert mind egyforma gagyi minőség. Milyen anyagokbol gyárthatjak ezeket?

2015. márc. 18. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg is érdemlik akik plázákban vásárolnak, ha van pénze silány minőségre, akkor költse csak a pénzét erre.
2015. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nemtudom, ha 30 fokon mosom a h&m pólóimat, azok kibírják 1-2 évig. a new yorkeres pólóim viszont rendre kibolyhosodnak fél év után...
2015. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olcso rossz osszetetelu anyagokbol gyartjak ezeket a ruhakat, az aktualis trend szabasmintáját használják igy lesz "stylish", majd megvarratjak szegeny orszagokban eh-berert. Aztan eladjak tularazva.

Ez a siker kulcsa, ebbol lett az Index vezer milliardos (Zara és minden mas spanyol plazabolt ide tartozik).

2015. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt en is sejtettem hogy igy van. Nem is nagyon vásárolok mindig ott, csak neha megtetszik vmi. De nagyon nincs is választék, mert szinte mindenhol ugyanazt a sablon ruhat árulják.
2015. márc. 18. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!