Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi, gömbölyű alkatra...

Ilyesmi, gömbölyű alkatra milyen formájú maxiruhát tervezzek?

Figyelt kérdés

[link]

ilyesmi vagyok, csak picit kisebbek a melleim. Nagyon szeretnék maxiruhát, van is olyan ismerősöm, aki megvarrná, ha megtervezem.

Mindenképpen ujjasat szeretnék, mert vastag a karom, de pl milyen legyen a fölseje, a derekánál, ilyesmire vagyok kíváncsi.

Köszi, ha segítetek :)


2015. márc. 18. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én hanyagolnám teltebb alkaton mert csak még nagyobbnak tűnnél benne... De ha mégis szeretnél még ezt találtam ami jól állt egy teltebb lányon. Derékba húzott fazon és kicsit testresimuló anyag hogy ne úgy lógjon mint egy zsák


[link]


[link]


Szerintem mondjuk lehet egy ilyen kicsit rövidebb fazon jobban állna.


[link]

2015. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is inkább hanyagold, mert nagyon előnytelen lenne :s
2015. márc. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát felpróbáltam anyukám egyik ilyen ruháját és nem volt előnytelen :) De köszi a tippeket az elsőnek.
2015. márc. 19. 07:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami efféle jól állhat.

A felsőrész megoldását mindenképp ajánlom, és sztem az eltérő színű szoknya is jól állna.

Ne legyen csípőben szabott, és húzott derekú sem, inkább mell alatt szabott, nem nagyon bő szoknyával.

A mintás anyagokkal is csínján kellene bánnod, a nagy mintás sokszor erősít, az apró meg öregesnek tűnhet.

2015. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!