Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha most veszek egy öltönyt,...

Ha most veszek egy öltönyt, ami pont jó méretben, és elkezdek izmosodni, akkor azt meddig lehet utána igazítani? Megéri így egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Jajj hagyjad már, évek telnek el amíg valaki az izmaitól nem tudja begombolni a ruháit
2015. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A váll és hátizom nagyon gyors fejlődésre képes megfelelő étrend mellett, néhány hónap alatt látványos változást lehet vele elérni, szóval...
2015. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és azt amit a második mondott,még ki lehet bővíteni? vagy érdemesebb lenne egy nagyobbat venni,és először visszaigazítani,és majd később ki tudom bővíteni?
2015. márc. 19. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy férfinek az életben több öltönye kell,hogy legyen.


Bizonyos mértékig lehet szabóval igazíttatni,de csodákat ne várj.

2015. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább nagyobbat, amit beszűkíttetsz, aztán később kiengedtetsz, mint hogy vegyél egy pont jót, amit egy év múlva teljesen kinősz, mert nem lehet tovább bővíteni.
2015. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igen,pont ezért gondolkoztam, mert azért nem két fillér egy öltöny...

Úgy tervezem,hogy akkor egyel nagyobbat, és beszűkíttetem. De kettővel nagyobb,már hülyeség,nem?

2015. márc. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!