Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves vagyok, mérnök....

Huszonéves vagyok, mérnök. Ingben/pólóban és farmerban járok dolgozni. Milyen cipőt kéne vennem a nyárra?

Figyelt kérdés

Olyan cipőt kéne választani, amiben utcára is tudok menni, tehát szaladgálósnak is jó, meg dolgozni is. Nem akarok 26 cipőt tartani a háznál.

ezekre gondoltam:

[link]


[link]


2015. márc. 22. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja és fontos, hogy sokáig bírja.

esetleg valami vastagabb talpú jobb lenne?

2015. márc. 22. 23:24
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem a masodik az tokre jo, csak ne logjon majd ki belole a zoknid:D
2015. márc. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 2. szt is jóL néz ki.:)
2015. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jól néz ki de nem tűnik kényelmesnek. Én vastagabb talpút vennék, aminek van egy kis sarka (mmint hogy saroknál vastagabb a talpa).
2015. márc. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
linkelhettek is nyugodtan, köszi :)
2015. márc. 23. 00:35
 6/13 anonim válasza:

Szerintem egy fekete bőr tiszacipőt vegyél. Ugyanabban a helyzetben vagyok mint te, olyan cipő kellett, amiben dolgozni is tudok. Jól is néz ki, tartós is, szerintem sportosan elegáns.

[link]

2015. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nyárra a teljesen fekete szerintem nem praktikus, rövidgatyával hülyén néz ki, míg egy bézs vagy antilopszürke vállalható. Ráadásul a Tisza nagyon túl van árazva.

Szerintem menj el, próbáld fel azt amit kinéztél, lehet hogy neked tök kényelmes, de az is lehet hogy reménytelenül szűk, és akkor már van miből kiindulni.

2015. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik utcai Nike Adidas Puma cipőt megveheted nyárra vehetsz futócipőt.
2015. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia nekem is olyan van mint ami a 2.-on.

Nekem nincs vele semmi bajom. 1 éve megvan és semmi baja.

Ami hátrány hogy esőben könnyen átázik, és ha piszkos víz megy rá akkor a cipőből nehéz kiszedni.

(1 év használat napi 5 kilóméter séta alsó hangon és nem csak betonon hanem olykor köveken is)

2015. márc. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi. a második amit linkeltem, a kék, az nem nagyon menne fekete farmerhoz ugye? :\
2015. márc. 23. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!