Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meleg kövér fiatalok hol...

Meleg kövér fiatalok hol vásároltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta küzdök azzal, hogy 2-3XL-es ruhákban sincs egy meleg srác számára rendesen olyan ruha ami kellően színes lenne vagy jól állna ebben a kontextusban. Ha van valaki aki hasonló cipőben jár segítsetek, hol vásároltok?



2015. márc. 23. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Gondolom boltban..de azért mert meleg vagy, miért kell még kirívóan is öltözködnöd? Ez feltűnési viszketegség, nem melegség.
2015. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tesóm elég nagy darab és ő is ebben a szituban van. Ő a C und A-ban szokott vásárolni, általában olyan cuccokat, amikben van valami piros :) Régebben turkálóba is eljárt mert ott vannak vagányabb dolgok és nagyobb méretben is, de mostanában sok a hibás cucc azt mondja.

Mondjuk ő nem jár kimondottan "gay" ruhákban szóval nincs melegséges, szivárványos pólója, ha erre gondolsz. Ha színeket szeretne hordani akkor leginkább a cipők terén "éli ki" magát.

2015. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első: nem kommentálnám, nem feltünési viszketegség csak gyűlölöm a sötét ruhákat és szerintem nem kell sötétbe öltöznöm csak azért mert ducibb vagyok...
2015. márc. 25. 21:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Második: Köszi, hogy normális választ adtál! Sajna én is C&A-ba járok, de nagyon nehéz jót kifogni. Én is cipőben éltem ki magam, de az meg nem az igazi. :D Azért nagyon köszi! :)
2015. márc. 25. 21:09
 5/5 anonim válasza:
Kínaiban XD és fekete cuccokat hordok!
2015. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!