Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Office Shoesban árulhatnak...

Office Shoesban árulhatnak hamis cipőt?

Figyelt kérdés
Vettem egy Lacoste cipőt féláron a Westendben lévő Office Shoesban, mivel tavalyi modell ezért 28e helyett 14e volt. Kb egy hónapig bírta és elkezdett lejönni a talpa. Egy Lacoste-tól elvárná az ember, hogy tartós legyen. Legalábbis a pólóik alapján, amik a legjobb minőségűek a piacon. Szerintetek hamis lehetett, vagy a Lacoste ilyen szar cipőket készít?

2015. márc. 26. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem,hivatalosan nem.



(Az más kérdés,hogy az eladó simán kicserélheti az eredetit egy hamisra,de ez sajna bárhol előfordulhat.)

2015. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Lacoste nem olyan drága márka, hogy hamisítani kellene olyan üzleteknek mint az Office Shoes. Én is vettem már leértékelve Lacoste-ot, de semmi baja. lehet kifogtál egy olyan terméket aminek nem volt annyira jó az eldolgozása. Vidd viszza reklamálni...
2015. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Márkán belül is változhat a minőség. Pl. én az adidast cipőben elnyűhetetlennek tartom de a melegítő alsóim felsőim bizonyos anyagoknál (pont amiket jobban szeretek) folyton iszonyú hamar fakulnak.
2015. márc. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Husigergely válasza:
Sajnos igen, es meg is teszik... nekem egy hamis new balancet adtak el...
2015. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem hamis Polo RL-em van. 3 hónapig tartott a talpa. Senki se vásároljon abba a szarba mert csak átbnak.
2015. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!