Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A turkálóba is vannak hamis...

A turkálóba is vannak hamis cuccok?

Figyelt kérdés
az angol turikra gondolok, ott ugye egy sokkal gazdagabb országból érkeznek a használt ruhák, olyan márkák mint a levis, kangol, gap, néha lacoste, raplh lauren, fred perry..és gondolom az angolok nem vesznek kínai hamisítványokat, vagy angolokat (sztem nincs is nagyon angol hamisítvány, vagy igen?) szóval, ha ott találok egy pl egy ralph lauren pólót az eredeti lehet?
2015. febr. 4. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen.
2015. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szinte csak azok vannak.
2015. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy RL póló vagy egy hasonló minőségi darab simán előfordulhat és eredeti, de amiket látsz LV meg Gucci táskák pont annyira eredetiek mint a Józsin a kínaik altal árultak.
2015. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2-es, ezt miből gondolod, van tapasztalatod vagy csakúgy ezt írtad?
2015. febr. 5. 14:51
 5/6 A kérdező kommentje:
pont voltam most a hádába és megvettem egy fred perry pólót 2500-ért..nem kellett volna, sztem kamu..nincs bele írva a gombba a márkanév, mondjuk lehet outletből van vagy vmi, ebben reménykedem, de sztem nem igazi..mondjuk belegondolva hülyék lennének kirakni ennyi pénzért eredetit..
2015. febr. 5. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szolnokon van egy turi, ahol csak márkás cuccok vannak, Fred Perry pólót 1500-ért vettem ott, télikabátot 5000-ért. Eredetit.
2015. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!