Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik furdoruha...

Szerintetek melyik furdoruha a jobb ezek kozul egy 13 eves lanynak? (Kepek lent)

Figyelt kérdés
1. [link]

2015. márc. 26. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:

2. [link]

Ha tudtok mas furdoruhakat (2 reszes legyen), akkor linkeljetek kepet legyszi es ha lehet boltot is ahol lehet kapni

2015. márc. 26. 22:12
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettőt felveheti. bár a másodiknak jobb a fazonja, és a kinézete is. a
2015. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem a zold jobban nez ki :) 13/L
2015. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
attól is függ, milyen alakod van, amit nem írtál le. szerintem az első inkább kifejezetten vékony, feszes, de kicsi mellű lányokon mutat jól, én a másodikra voksolnék.
2015. márc. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a zöld színt de most mégis az tetszik jobban (az olyan kis bájos egy 13 éves lánynak) , a fekete az olyan átlagos....olyan lennél mint mindenki más a strandon( meg szerintem elég lesz 15 év múlva feketézned).
2015. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Magassag-149 cm, tomeg-39,5

Mell-78 cm, derek-59 cm, csipo-70cm, fenek-80 cm, comb(csak az egyik)-46 cm

Koszi a valaszokat, meg johetnek!

2015. márc. 27. 09:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Huu, szerintem olyan jobb lenne aminek merevebb a felső része.:)
2015. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik, a fazon miatt is, de nagyon szép színe is van szerintem. A másodikban olyan átlagos meg nem szeretem a feketét, ezért nekem nem tetszik. Nem csúnya egyik sem, de szerintem az első szebb.
2015. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!