Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tud ez a Nike Air Max,...

Mit tud ez a Nike Air Max, hogy ennyire drága?

Figyelt kérdés

Minden második ember ilyen cipőt hord. Elég idegesítő már, s nem azért mert nekem nincs. Épp ezért nem fogok ilyet venni.

Mit tud ez a cipő? vagy ez csak egy újabb divatcikk?



2015. márc. 27. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, egy újabb divatcikk. Olyan, mint mostanában a 25ezres SZTK szemüveg vagy, mint pár éve volt a nagy Converse mánia. Persze, elhiszem én, hogy egészséges meg nagyon levegő, na de kérlek.. 40ezerért???
2015. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Minden második?


Nem hiszem,mert 50 körül van... Inkább csak simán magasított talpú neon színű nike cipőket hordanak :D


Szerintem ronda mind.


Inkább vegyél 12-15ezerért adidas ne label egyszerű cipőt, ami férfiben és nőiben is jól néz ki.

2015. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Rohadt kényelmes azt tudja, ha nem ez lenne minden 2. emberen, akkor én is hordanám, de így inkább maradok a New Balance-nél, az is van olyan kényelmes.
2015. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább akkor idegesít ez a dolog, hogyha valaki a másolat cipőjére teszi úgy az agyát, mintha az eredeti volna. Jó, meg tudom érteni, ha valaki nem tud (vagy nem akar) kiadni 40k-t egy cipőre.


A divatjelenségeket sokszor nem lehet objektív szempontok alapján megítélni. Az Air Max egy nem túl professzionális futócipőből lett utcai viselet. Mindemellett lehet szeretni, lehet nem szeretni, de hogy jó minőségűek, az biztos. Úgy gondolom, hogy ezt a cipőt normálisan hordókat nem kell egy kalap alá venni azokkal a nyálas páwákkal, akik többnek tartják magukat másoknál egy lábbeli miatt. Ez vicc.


Szerintem ne ezen hergeld fel magad, mert annyi minden máson lehetne :D

2015. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

komolyan nem értem ebben mi annyira idegesítő, hogy még képes vagy emiatt kérdést is kiirni


mit törödsz másokkal? te vegyél fel amit akarsz, és ne foglalkozz másokkal


ha nekem teteszene a nike air max, ha mindenki azt hordaná, akkor is vennék, mert tetszik. ettől én még önálló egyéniség maradok, és azért, mert tudodm, hogy az vagyok


de nekem jelenleg az etnies a nagy kedvenc, az sem tetszik sokaknak, nekem igen, és ez elég

mindenki más meg olyan ruhát, cipőt hord, amilyet akar, én nem szólok bele, ha nem kérdeznek a véleményemről

2015. márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden második hamisítvány, amit a vateran meg lehet venni 5 ezer Ft-ért. Nemreg egy babakocsit toló, enyhén elhanyagolt kinézetű, három gyerekes anyán láttam ilyen cipőt, nem hinnem hogy eredetit viselt.

Egyebkent nekem anno 1991-ben volt Air max-em, mekkora szám volt akkor is, teljesen ugyanígy nézett ki mint ami most van, csak akkor még nem hamisították.

2015. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Hülyén néz ki.

Olyan érzés lehet mintha futó cipőben sétálnál. Tompít gondolom, de kérlek:D

20.000 forintért olyan futó cipőt veszel hogy megszólal. 40.000 ért meg hülyeség cipőt venni.

Régebben volt a Converse-->Supra--> most meg a Nika air fosok

2015. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Jugóban 5000-ért megkapod, de ugyanannyit tud, mint az igazi. :)
2015. márc. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nagyon kényelmes és sokáig birja ezért
2015. ápr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szkeptikusan álltam én is évekig az Air Max cipőkhöz de miután megvettem az első párat és hordtam pár napig majd vissza vettem a "hagyományos" talpú cipőmet egyből észre vettem a különbséget! Hosszú távon nagyon megéri egy ilyen cipő beszerzése főleg ha sokat gyalogolsz!

Én 2 éven belül most vettem meg a harmadik pár Air max cipőmet és úgy vagyok vele hogy soha többé hagyományos cipő!

Van egy pár natúr utcai sétálós! Ezt vettem meg elsőre!

Aztán vettem egy olyan ami kifejezetten futásra vettem!

Majd most vettem egy harmadik párat ami szintén utcai de nem lesz baja ha mondjuk kocogok benne pl ha késve indulok a buszhoz!

2019. jún. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!