Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 évesen a 70/a-s melltarto jo?

14 évesen a 70/a-s melltarto jo?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 09:14
 1/6 anonim válasza:

Ezt le kell mérned, nem a kortól függ. Itt megnézheted, hogy pontosan hol kell körbemérned magad: [link]

Ebben a táblázatban pedig azt, hogy ezekből hogyan számold ki a melltartó méretét: [link]


De amúgy ha sovány vagy normál testalkatú vagy, esetleg még alacsony is, akkor reális a 70A, de mindenképp próbáld fel a boltban, mert van, ami méretben jó, de szabása miatt kényelmetlen lehet.

2015. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! :)
2015. márc. 28. 10:10
 3/6 anonim válasza:

A 70A méret kicsi. Viszont, ha neked jó, akkor jó. Lehet, hogy kicsi is marad a melled, de ez ne befolyásoljon. 11 éves koromban kezdett nőni a mellem. (160 centi voltam 75B mellel. Aztán nyáron a magasságom is kezdett nőni, így a mellem szép lassan eltűnt. 182 centi magas, 62 kilos kiegyensúlyozott, boldog kismellű lány vagyok. (18 éves))és ha esetleg attól tartasz,hogy a fiúk majd emiatt nem fognak tapadni, tévhitben élsz. :) Szép arc, kedves mosoly,hosszú lábak és arányos/sportos testalkat.. A melle méretéről nem tehet senki, de az alakját tudja befolyásolni. 😃

Szóval húzd ki magad,légy büszke arra, ami van, aztán ha akar idővel megnő majd :)

2015. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2015. márc. 28. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsi méret, de nyugi, nekem 25 évesen is ekkora maradt :D
2015. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksy koszi :)
2015. márc. 31. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!