Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 22 évesen tényleg ilyen...

22 évesen tényleg ilyen szokatlan a top melltartó helyett?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, pontosabban leszek nemsoká. Kb. 16 éves koromra elértem a "végleges formámat", azóta nem nőttem sehol, a mellem 85... hát szóval a B-s kosár kicsi, de a C-s meg már nagy. Ez is egy ok, hogy miért nem kapok magamra normális melltartót. A másik, hogy manapság sehol nem találok olyat, amiben nincs hatvan kiló szivacs, és nem nagymama-melltartó. Lehet, hogy furcsa, de nem óhajtom a kulcscsontomig fölnyomni a melleimet, még ha ez "gáz" is az én koromban. Amúgy sem szeretem a melltartót, kényelmetlen. Ha csak tehetem, nem is hordok. Viszont most új munkahelyem lesz és ott át kell majd öltöznöm a többiek előtt. Három darab melltartóm van, ebből egyet utálok, mert szúr, egynek nincs meg a pántja és a merevítő is kijár belőle, egy pedig szét van nyúlva - így ma a nyakamba vettem a várost, hogy majd veszek egy pár normálisat. Természetesen nem találtam, csak olyanokat, amikben több volt a szivacs, mint a mell, amit majd beletesznek. Persze nem kivehető betétesek. Nagy fölháborodásomban gondoltam egyet, és magamhoz vettem inkább ilyen pici, mellet takaró pánt nélküli "izéket", meg két pántosat is. Felpróbáltam őket, és nagyon kényelmesek voltak, így haza is hoztam mindet, ráadásul sokkal olcsóbban, mint a "rendes" melltartókat. Itthon anyukám viszont teljesen lehurrogott, hogy hát majd körbe fognak röhögni, meg mi az már, hogy 22 évesen kislányoknak való ruhákat hordok. Persze megmondtam neki, hogy nem érdekel senki véleménye, az övé sem, nekem ez a kényelmes és slussz. Azt viszont nem értem, miért ilyen megbotránkoztató ez az egész...
2014. jan. 7. 17:46
 1/6 Zslt válasza:
100%
Én sem értem, h mi ezen olyan felháborító..
2014. jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúfolnálak ki.(ha értelmes emberekkel dolgozol szerintem ők sem fognak)
2014. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem gáz, mindenkinek magánügye, hogy milyen melltartót hord..ha én pl. 24 évesen rózsaszínt hordanék snoopyval, ahhoz se lenne senkinek semmi köze.
2014. jan. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal gond, hogy nem akarsz hat tonna szivacsot, de egy jó melltartóra mindenképp szükséged van, ezek a kis topok nem sokat tartanak, támasztanak, pedig egy B-C méretnél már szükség van azért rá.

Nagyobb városokban vannak fehérnemű szaküzletek, érdemes ilyen helyen vásárolni, nem a piacon, és nem a kínaiban. Meg persze idő megtalálni a tökéletes darabot, és sajnos költséges is, de megéri.

Vagy legalább bakfisoknak való fehérnemű helyett viselj sportmelltartót, kényelmes, a legtöbben azért van egy kevés szivacs, hogy mégse lássa mindenki azt is, amire esetleg nem kíváncsi, stb.

Egyébként pedig elég kiábrándítóan néz ki, ha valaki nem jó melltartót hord. Rengeteget számít az egész alkatod, sziluetted meghatározásában is. Az is kellemetlen, ha átlátszik, átüt a mellbimbó - ha neked nem is, azoknak az lehet, akik látják. :D

De valószínűleg a kutyát nem fogja érdekelni a dolog. Én inkább azon lepődök meg, ha olyan nőt látok, aki megfelelő fehérneműt hord, passzol a fazon, a méret, nem lóg ki sehol, nem üt át a színe... van még mit tanulniuk a nőknek.

2014. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kosárméretezés minden márkánál más, biztos van olyan ahol vagy a B vagy a C jó. (Én F-es vagyok, szoktam neten rendelni, volt már hogy az F hordhatatlanul nagy volt és volt hogy hordhatatlanul kicsi, szóval elég nagy a szórás.)
2014. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az elözővel.
2014. jan. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!