Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves vagyok szeretnék a...

12 éves vagyok szeretnék a bal fülembe még 1 lyukat. Nem azért hogy menőzzek vele csak nagyon tetszik korai még? Vagy inkább ne csináltassak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az csak egy fülbevaló, csináltathatsz, ha akarsz.
2015. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :) csak félek hogy mások majd leszólnak érte:/
2015. márc. 30. 15:19
 3/16 anonim ***** válasza:

én is kb. ennyi voltam, mikor lett egy második lyuk is az egyik fülembe :) nem nagy szám, szerintem csináltasd meg. persze csak amíg nem valami giccses ékszert raksz bele :D

20L

2015. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem fognak, ez csak 1 fulbevalo. Az a lenyeg, h ne vidd tulzasba (3-nal tobb az mar kicsit sok szerintem, de van akinek az is tetszik) , meg ha nem tetsziok, kiveszed a fulbevalod, es siman visszano par honap alatt, ez nem tagito.
2015. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) és az nagyon fáj amikor csinálják?
2015. márc. 30. 15:35
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon gyorsan történik az egész, utána lehet, hogy kicsit zsibbad, de elmúlik hamar.
2015. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :)
2015. márc. 30. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:
egy kicsit fáj, de ha ráparázol, jobban fog :) én még azt javasolnám, hogy ha lehet, ne lövesd a füled, inkább menj el egy piercingeshez, hogy átszúrja. lehet, hogy többe kerül, de kevésbé roncsolja a szöveteket, és saját tapasztalataim szerint jobban, gyorsabban gyógyul.
2015. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem igaz. Akkor jobb a szúrás, ha porcba történik. Amíg alulra löveted a fülbevalót, addig jobb a lövés.
2015. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, ha tetszik. Ez csak egy fülbevaló, szerintem ez nincs korhoz kötve. Én 15 vagyok, nekem egy-egy van, de én is most szeretnék még kettőt a bal fülembe illetve a jobba is egy másodikat. Még szeretnék egyet a porcba is, de inkább nyáron a gyógyulás miatt mert eddig azt hallottam, hogy az nem olyan egyszerű.
2015. márc. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!