Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek? 23l kép

Hogyan öltözködjek? 23l kép

Figyelt kérdés

Sziasztok!ez volnék: [link]

172 cm,80kg dagadt csaj vagyok.szeretek szoknyában is járni de sportosabban is.mit ajánlanátok?mell alá érő barna hullámos hajam van,mások szerint baba arcom.fogyózom,de addig is szeretnék csinos lenni míg ducipuff vagyok.


2015. márc. 31. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem távol állsz a dagadttól! :)
2015. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia, én egy 17 éves lány vagyok. 1 éve még én is ilyen "számokkal" rendelkeztem, 3 hónap alatt simán lefogytam 60 kilóra, csak biztatásképp írom ezt. hajrá! szurkolok!

egy csinos csőnaci király lehet egy bő(bb) pólóval,a husisabb lányokon nagyon sokat dobnak a szép, ruhához illő ékszerek(nyaklánc,karkőtő stb) a színes igényes köröm,kicsit feltúrt haj is irtószexi.

2015. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de nyolcvan kilósan tisztában vagyok vele,hogy molett vagyok.ha ez segít 42-44es méretet hordok.
2015. márc. 31. 18:27
 4/10 anonim ***** válasza:

Láttam már dagadtat, de te nem az a kategória vagy.

(F)

2015. márc. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet csinos, nekem a szoknyás lányok jönnek be ;)
2015. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bíztatóan hangzik kedves második,köszi,hogy írtál.
2015. márc. 31. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:

kicsit felülről van fotózva, de nekem az ugrott be, hogy ha esetleg ha a combodból le tudsz adni egy kicsit, szerintem a háremnadrág (indiai nadrág, nem tudom mi a pontos neve) jól állna neked, valami szűkebb ujjatlannal, mert a felsőtested vékonyabbnak tűnik. már ha ilyesmi a stílusod.

van egy hasonló alkatú barátnőm, igaz, raszta, de neki nagyon jól állnak a hasonló szettek. nekem nem ilyen a stílusom, de valamiért még is tetszik, és csinos, fiatalos öltözet lehet, főleg nyárra :)

ilyesmire gondoltam.

[link]


a fogyóhoz meg sok sikert! :)

2015. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. márc. 31. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vészes az alakod, bár tényleg lehet mit formálni rajta. Javaslom az olyan ruhákat, amik átkötősek és ráncoltak, az eltakarja a problémás részeket.

Ilyesmikre gondolok:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezek csinosak,a fekete kifejezetten tetszik.köszi
2015. márc. 31. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!