Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan menők most a...

Miért olyan menők most a hamis Nike, Converse, Adidas meg az ehhez hasonló cuccok?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt látom, hogy ezeket hirdetik. De miét olyan kelendőek? Én akkor már inkább veszek eredetit.

2015. ápr. 1. 09:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, na ne viccelj már, a Chuck Taylor kb a legigénytelenebb, legócskább csuka, amit csak el tudsz képzelni, kínaipiac-színvonalú. Ha nem lenne rajta a logó, 5 ezernél senki se adna többet rá (érdekes módon a vaterás hamisítványok is kb ennyibe kerülnek, nincs is semmi látható különbség az eredeti és a replika között!).
2015. ápr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
93%
9. hozzászóló teljes mértékben igazad van ! A minőséget kell megfizetni, mert nem mind1, hogy egy eredeti mennyire kényelmes, vagy egy hamisított már nem annyira....xD Én is inkább megfizetem az árát, de akkor tudom, hogy minőségit veszek....:)))
2015. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
#11, semmi értelme tépned a szád, nagyon régóta hordok Converse cipőt, tapasztaltam, hogy jó minőségű. A tény, az tény.
2015. ápr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de erre reagálnom kell.


"Amúgy sztem azėrt 'menő' , mert nincs mėg egy olyan cipő, ami olyan kėnyelmes lenne mint a Nike Air Max, ės ez nemcsak az ėn vėlemėnyem...:DDD"


Akkor még nem volt a lábadon Air Jordan Retro 12 (például) vagy egy Lebron barátom. :))) Kényelemben, technológiában verhetetlen, hiszen egyszerre futásra, és nagy terhelésre lettek kifejlesztve. Belelépsz és többet nem fogod levenni. Még nagy vécére is abban fogsz menni. ;)


Aki meg azt mondja, mindegy, mert úgyis kínából jön, az meg butaságot beszél... Akkor a Merci, meg az Audi is gagyi, mert itt gyártják Magyarországon nem? Az már nem is minőség... Ugyan az, mint amikor a Bélabá a garázsban rárakja a Merci jelet a Ladára... Tévedés.

Nem mindegy, hogy a Nike gyárban, jó anyagokból, szigorú feltételek mellett, hosszas tervezésekből adott szabványok alapján készítik a cipőket, vagy egy Shanghai zúgvarrodában férceli neked össze 1 kínai műanyagból. Kezemben volt egyszer egy eredeti Air Jordan 13, meg egy kínai replika, és abból is a jobbik hamisítvány, mert ránézésre, 3-4 méter távolságból, csak a szakavatott, hozzáértő szem veszi észre, hogy gagyi. Az eredeti tömör bőr. Olyan brutál anyag van benne, hogy megszólal. Míg a replika, egy félig műbör, puha, gagyi, hanyagul varrt és ragasztott silány mása volt csak az eredetinek... Közük nincs egymáshoz, távolról sem.

2016. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!