Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/Nők! Főleg kánikulában...

Lányok/Nők! Főleg kánikulában de szoktatok "kinpics" szoknyát is hordani? Hogy lehet ilyen szoknyát viselni? Miért veszitek fel?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi baj van?

Mi az a kinpics?

2015. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"Kinn a pic@a" szoknya rövidítése :)
2015. ápr. 4. 00:49
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
azt a hímek figyelmének felhívására használják csak bizonyos nőstények.
2015. ápr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
[link] Ekkorát még hordok, de az ennél rövidebb már nagyon idegesít, hogy folyton húzogatni kell. És nem, nem azért hordom, hogy a 'hímek' figyelmét magamra hívjam, sőt, utálom ha bámulnak. Nem értem, hogy miért nem lehet felfogni, hogy van aki saját magáért öltözik, azért mert neki az tetszik!
2015. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én még a hosszú szoknyánál is mindig azt érzem, hogy mindenem kint van. :D Van egy pár szoknyám, de csak megvettem őket.. egyszer sem volt rajtam semelyik sem. :( Csak otthon... :D
2015. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csak a Balatonnál, fürdőruha fölé; vagy leggingsel.
2015. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, nem szoktam övet hordani szoknya gyanánt. :D Takarja a fenekem mindig nem valami ízléses ha kilóg a suna
2015. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én se szoktam olyat hordani. de nem tudom te melyikre gondolsz pontosan. van pl rövidnadrágom, amiből szintén nincs kint a fenekem, de elég rövid, mégis már megszólta egy idősebb, 40 körüli nő, hogy hogy lehet ilyen rövidnadrágot felvenni...

rövidnadrágot egyébként sem azért veszek fel, hogy más megnézzen, hanem mert kib,.aszott meleg van...

2015. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem
2015. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja,értem:D

Én se szoktam hordani,eleve a szoknyákat rühellem:D

De tényleg sokan hordják mostanában,divatnak hívják az indítékot:D

Első voltam.

2015. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!