Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan, aki a legnagyobb...

Van olyan, aki a legnagyobb kánikulában is vesz harisnyanadrágot a szoknyához és a ruhához?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 08:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
?!
2015. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
brrrr ????
2015. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én igen,mert nagyon erős a szőr a lábamon és hiába van frissen borotválva látszik a sok fekete pont. Persze csak alkalmi ruhához,itthonra nem számít.
2015. márc. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Alkalomtól függ. Egy szimpla hétköznap nem feltétlen, de ha valami alkalom van, vagy kosztümhöz igen, mert hozzátartozik az öltözethez. Mint ahogy egyébként a nyitott cipõ helyett is a zárt cipõ illene, és már csak emiatt is ként harisnya, vagy combfix.
2015. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
3-as! Ne borotváld, hanem olyan szőrtelenítő gépet válassz, ami tövestől csipkedi ki. Akkor gyönyörű sima lesz a bőröd, a szőr sem fog olyan gyorsan utána nőni. 10-15 ezerből kijön egy ilyen epiláló gép.
2015. márc. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa
2015. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Persze, ha az etikett megkívánja. Pl: volt olyan munkahelyem, ahol a dress code előírta a harisnyát, zárt cipőt, eltérni csak a kirúgás kockáztatása mellett lehetett.

Nyári állásinterjú szintén ilyen helyzet.

Esküvőre is illene.

Létezik kifejezetten erre a célra készített 6-8 denes nyári harisnya.

2015. márc. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

Én minden nap hordok szoknyához fekete harisnyát. Nyáron ált. ilyet viselek: [link]

Ez a legnagyobb melegben is hordható. :)

22/l

2015. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan alkalom van akkor igen, bár akkor is inkább a combfixemet veszem elő ha nem túl rövid szoknyába megyek éppen, de egy vékonyabb harisnyanadrágba is el lehet viselni azt a 30-35 fokos meleget 2-3 óráig.


Tavaly egy esküvőre mentünk a párommal és oda mondták hogy mindenképp vegyek harisnyát mert hűvös helyen lesz a lagzi meg a templomba is elég hideg volt, nem is volt baj, azt a 30 percet a szabadba meg az utazás alatt ki lehetett bírni. A lagzi is egy ilyen pince szerűségben volt, szűkebb körű lagzi volt, csak a közeli család és nagyon közeli barátok voltak meghívva én is csak azért mentem a párommal mert egy pár vagyunk pedig én nem vagyok olyan közeli barát nekik.


Akkor úgy ahogy el lehetett viselni a harisnyát. De volt már olyan amikor nyáron kint hatalmas hőség volt és ugye érettségire mentem a tanárok mondták hogy kell a harisnya ha akarjuk ha nem, így is elég meleg volt a terembe sajnos de ki lehetett bírni de amint vége lett egyből levettem a wc-be mert már szinte rám volt olvadva.

2015. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elegáns ruhákhoz, alkalmakra természetesen igen. Ha csak sétafikálni megyek ki, vagy kávéra akkor persze nem.
2015. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!