Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lány katonai ruhákban...

Ha egy lány katonai ruhákban jár (értem itt: terepnadrág, fekete póló, dögcédula, bakancs, kimenőtáska stb. ) szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Szerintetek vonzó vagy inkább nagy ívben elkerülitek?

2015. ápr. 4. 03:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem az, hogy elkerulom, de nekem nagyon nem tetszik
2015. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha jófej és kedves akkor vonzó.

Nem csak az öltözködés számít.

2015. ápr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi alapján lehet egy büdös punk vagy egy csinos vonzó nő is, de pusztán emiatt nem kerülném el.
2015. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem az hogy nagy ívben elkerülöm, de egyáltalán nem vonzó. Egy nő legyen már nőies
2015. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem vonzó.
2015. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%
én sem kerülöm el, de nem tetszik. könnyen lehet hogy azt gondolnám, hogy játssza az eszét.
2015. ápr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Elég gagyi kinézet. Értem én, hogy menőnek hiszi meg ettől érzi magát marha egyedi jelenségnek, de mégis mit akar kifejezni vele? Mi mögötte az ideológia?

Számomra semmiképp nem vonzó, mert vagy buta és csak úgy magára rángatja ezeket a cuccokat - ergo pont annyira felszínes és egyszerű, mint a szőke, műkörmös, rózsaszínbe burkolt plázajelenségek, akármit is hisz magáról - , vagy homlokegyenest már nézetekkel rendelkezünk alap kérdésekben és felfogásban, úgyhogy nincs miről beszélni.

2015. ápr. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ebből is látszik, hogy mindenkinek más az ízlése. Véleményem szerint ha valaki ilyen ruhákban jár, az nem azt jelenti, hogy beképzelt vagy esetleg így menőnek érzi magát. Szimplán így jó neki. Nem másoknak kell megfelelni, hanem magadnak. Hogy elfogadd magad. Ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak. De így már tisztában vagyok vele.
2015. ápr. 4. 18:22
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolnam rola,hogy nemi futoszal van benne..

Rettenetesen taszitanak az ilyen nok!

Legalabb annyira mint a bohoc katonanok...

2015. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert a plázacicás, nyafogós lányokat jobban szeretitek, akik lehet még főzni sem tudnak. Kitudja mennyi férfival voltak együtt. Ráadásként már nem is az arcukat látjátok, hanem egy vakolatot. Aranyosak a mai emberek.
2015. ápr. 4. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!