Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy lány katonai ruhákban...

Ha egy lány katonai ruhákban jár (értem itt: terepnadrág, fekete póló, dögcédula, bakancs, kimenőtáska stb. ) szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Szerintetek vonzó vagy inkább nagy ívben elkerülitek?

2015. ápr. 4. 03:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

Ok legalabb nem ferfi ruhat hordanak!

A tobbi meg majd adja magat.

2015. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahogy gondolod. :D
2015. ápr. 4. 20:11
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért mondom, de nem csak ez a két véglet van, és ez egy rohadtnagy sztereotípia így (plázacicák az egyik végén és a terepmintások a másikon). Igenis van sok rendes lány, akik lehet, hogy sminkelnek, de emellett vannak értékeik, és nem feltétlen hordanak terepmintás ruhát. Ugyanígy van egy csomó férfi, akiknek nem a műcsajok kellenek. Vannak olyanok is, akiknek a terepmintásak kellenek. Egy a lényeg: ne általánosíts és hord azt, amit te jónak érzel.
2015. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
0%
Elkerulom nagy ivben. Szigoru nagypofaju tiszti k@rva
2015. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%

mi értelme van ilyen ruhát hordania? esetleg katona? ha igen, akkor nem gondolom totál idiótának. de ha nem az, akkor egyértelmű hogy ezzel akar menő lenni, egyedi, ilyen manapság menő leszarom stílusú stb. egy cseppet sem vonzó, amikor valaki jelmezben jár a hétköznapokban. :D én is sokat olvasok, nézek filmet háborúkról, katonákról, de nem öltözök fel bohócnak. :D szóval ja, a plázás csajok is jobbak az ilyennél. de mindegy mit mondunk, úgyis azzal hitegeted magad, hogy milyen jó vagy meg különleges. :D

azt nem értem miért szavaztak le több hozzászólást is, akik válaszoltak a kérdésre igazából.

2015. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nagyon kínosan csak olyanban, az nekem visszatetsző, mert mindig olyan érzésem van, hogy erőlködik meg divatból csinálja, hogy megmutassa, hogy ő milyen vagány... és mikor megismertem őket, kb. 90%-ban ez be is jött. Meg van az a kevés, akinek tényleg szívből jön.
2015. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igencsak komikus látvány.
2015. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16. vagyok


A 90%-os meg nemcsak a katonásokra vonatkozott, hanem bárkira, aki vmi stílust, főleg a "vagányabbakat" túl intenzíven hajtotta.


Amúgy az cuki, hogy ahogy vki kifejtette a kritikáját a kérdezőnek, az támad, hogy jaj, nektek biztos a plázacicák tetszenek akkor. Mintha csak a katonaruhások meg a plázak...vák lennének... azért elég sok közbülső tartomány van, és egy plázacica is lehet amúgy házias meg kedves. Én meg egy normális, átlag lány vagyok, aki igen, szeret sminkelni meg hord magassarkút és szoknyát, de attól még nem vagyok egy üresfejű kis liba :).

2015. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Hát ha formás, jó nő..akkor lehet szexi.. 25/F
2015. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. ápr. 5. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!