Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítség! Valaki el tudná...

Segítség! Valaki el tudná nekem magyarázni hogy ezt a díszt (csipkét) hogyan csináljam egy leggingsre? :D többi lent.

Figyelt kérdés

Vettem egy hasonló díszt csak nem tudom hogy hogyan fogjak neki...

[link]

A válaszokat előre is köszönöm! :D



2015. ápr. 4. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak egy javaslat:

Felveszed, ráilleszted a csipkét, hogy jó helyen legyen. Ragasztó stifttel néhány ponton megragasztod Ne félj, kimosható). Óvatosan leveszed. Beledugsz a szárába egy üditős palackot, és most több helyen is megragasztod. Aztán a palackot benne hagyva szépen apró öltésekkel körbe varrod. Ha bonyolult a csipke, kicsit hosszadalmas lesz, de türelem rózsát terem. Sok sikert.

2015. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb, ha a szárba beledugsz egy palackot, először körbe férceled a csipkét, majd apró öltésekkel körbevarrod. A belső részeket is, hogy ahol nincs csipke, ott kivághasd az eredeti anyagot. Elég macerás munka lesz.
2015. ápr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyival egyszerűbb, hogy kimarad a "próba". Inkább próbálok előre, mint hogy nem jó helyen lévő díszt lefejtsek. Én sok ruhát feljavítottam már rátétekkel, hímzésekkel, folttal. Amúgy ragasztással ideiglenesen rögzíteni nem tart tovább, mint körbefércelni, majd varrni.
2015. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
jó az ötlet az üccsi palack, ,körbe rajzolod pontvonallal, esetleg gombostűvel rögzíted,és varrógéppel, cikcakkal körbe varrod lehetőleg kicsire tekered,és természetesen az öltés hosszt is!Pá!
2015. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden választ nagyon szépen köszönök, sokat segítettek! :)
2015. máj. 30. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!