Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri az air max? Vagy...

Megéri az air max? Vagy ajánlanátok jobbat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok de nagyon hátfájós,gerincferdülésem van (járok tornára,de ettől függetlenül sajnos fáj),olyan szakmát tanulok ami állómunka ez is rá tesz egy lapáttal.. Szeretnék egy cipőt ami kíméli a hátam de azért nem egy ortopéd klumpa. Nem tetszik annyira maga az air max, meg nagyon divat lett mostanában, de ha valóban kényelmes,és nem találokjobbat akkor egy egyszínű változatot beszereznék. Valóban megéri? Strapabíró?

2015. ápr. 5. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, bar nem nagyon tudom. Ha nem szretnél semmi orvosi cipellőt, akkor az air max a legjobb ötlet. És tenyleg nagy divat lett mostanában, es azt hallottam, hogy kenyelmes is, szóval szeintem vehetsz. Amúgy ha nem tudnad, akkor az ara: 10 000, 12 000 Ft. De lattam mar 6500 -ert is, ami bar nem néz ki olyan jól, de az arát nezve megéri.
2015. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan cipőt vegyél ami jól fogja a lábadat próbáld fel.

Nike Adidas Puma Dc Converse Fallen Vans Supra, vehetsz magasszárút vagy bakancsot, túracipőt.

2015. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Nike Air Max tökėletes választás lesz ! :)
2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha nem ortopéd cipőt veszel csak betétet? Olyan cipőt vegyél, aminek ki van formálva belül a talpboltozat, jól alátámaszt.
2015. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Air Max igazából olyan mint egy futócipő.

Kérd ki ortopédus segítségét. Lehet hogy egy betét is elég.

Eredeti airmax meg 25.000+ kezdődik. Hamisat viszont 10.000 ért is vehetsz:)

2015. ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Édesapámnak nincs szalag az egyik térdében a farizmánál is vannak problémák nagyon suta szegényem. De a Nike cipő csodát tett vele. :D Szóval csak ajánlani tudom.
2015. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti air maxom van :DD imádom kényelmes:) 47.000ft-ért kaptam:) Budapest Árkádba:DD
2015. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megvettem végülis,eredetit,le volt árazva 30 ra.. Hát még vegyesek az érzéseim de nem rossz :)(köszönöm a válaszokat)
2015. ápr. 19. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!