Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában tényleg divat lett...

Mostanában tényleg divat lett a Nike Airmax cipő zokni harisnya és minden nélkül mezítláb hordva?

Figyelt kérdés
manapság egyre több embert látok Nike Airmax cipőt mezítláb hordva. ez most divatos? higénikus ? és tényleg hordjam én is nyugodtan mezítláb a Nike Airmax cipőmet harisnya zokni és minden nélkül mezítláb ?

2015. ápr. 7. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
hát remélem, azért senki nem mezítláb hordja és egy kis titokzonkit vesz fel hozzá..
2015. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom én nem szoktam figyelgetni de szerintem titok zoknival hordják, sportcipőt zoknival ajánlatos hordani.
2015. ápr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem, h mezítláb hordanák, sztem olyan zokni van rajtuk (pl csajokon) ami balerina cipőkbe is jó, v titokzokni. bár láttam már kivételt nem egyet, mezítláb volt rajtuk.
2015. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is titok zoknival hordjak+te is azzal,mezítláb kényelmetlen.
2015. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

csak nem mezítláb hordják, csak nem látszik a zokni

meg ha ők tényleg anélkül is viselik, neked nem kell

2015. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is titok és boka zoknival hordom évek óta.de tény hogy tényleg egyre többen hordják mezítláb.horhordjam én is úgy? Egye fene ki próbálom és ha be jön mindig mezítláb fogom hordani,most úgy is jön a nyár és a jó idő.
2015. ápr. 7. 12:42
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Honnan tudod, hogy mezítláb hordják? Levetetted velük a cipőt? :D

Titokzokni... Ilyen egyszerű!

2015. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ahogy mondtad, kedves kérdező. próbáld ki, és ha bejön, akk csak úgy hordd! ;)
2015. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
tavasszal tíz fok fölé megy a hőmérséklet és rögtön megjelenik a mezítláb tornacipős troll. hordjad női harisnyával, az a menő.
2015. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Én sosem hordtam sportcipőt mezítláb, volt air maxom de azt sosem, igaz nylonharisnyával gyakran, kényelmes volt úgy,pl így mást is láttam, de mezítláb nem hordanám, de próbáld ki!
2015. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!