Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A ceruzaszoknya jól áll a...

A ceruzaszoknya jól áll a kicsit teltebbeknek is?

Figyelt kérdés
Idén lesz a 8.-os ballagásom és magas derekú fekete ceruzaszoknyát szeretnék felvenni egy szép blúzzal vagy inggel. Szerintem nem vagyok annyira nagyon kövér 160 cm / 61 kg. Kb. 8-10 cm-es magassarkú lesz rajtam. Jól néznék ki vagy inkább felejtsem el? Esetleg más ötlet hogy mit vegyek fel?

2015. ápr. 8. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és valami galléros kell, mert nyakkendőnk lesz.
2015. ápr. 8. 21:22
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megállapítani.

Vedd fel, állj a tükör elé, csak van egy reális énképed, nem? Csak látod, hogy jól áll-e vagy kiemel olyasmit, amit nem kéne.

2015. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ha nagyon széles vagy nagy a feneked akkor inkább ne vegyél fel ilyesmit. Valamint ha kibuggyan a háj akkor sem. De a ballagás még odébb van, addig simán leadhatod ezt a kevés felesleget és bomba csaj lehetsz aki bármit felvehet.
2015. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a ceruzaszoknya inkább a vékonyaknak áll jól, de így kép nélkül tényleg nem igen lehet megmondani.
2015. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nagyon nagy a feneked és nagyon vastagok a térdeid, akkor hanyagold.De ha homokóra alkatod van, akkor nyugodtan :)

Amúgy bocs, hogy beleszólok, de egy 10 centis magassarkúnak az égvilágon semmi keresnivalója egy általános iskolás ballagáson.Lehet, hogy most jónak gondolnád, de hidd el, nevetséges egy ilyen fiatal lányon, hagyd meg középiskolára.6-7, max 8 cm (ne tûsarkút!) bõven elég, az is lehet nagyon csinos :)

2015. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) egyébként a többi lány is magassarkút fog felvenni
2015. ápr. 10. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!