Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Kicsit duci vagyok. Mit vegyek fel ballagásomra?

Üdv!/Sziasztok.

Nyakamon van a ballagásom.Nem vagyok egy "madárcsontú" leányzó és pici súlyfelesleg is van rajtam. Tanácstalan vagyok abban,hogy egy ducibb alkatra milyen ruhát érdemes felvenni egy 8.osztályos ballagásra.Túlságosan kihívó,csilli-villi,rövid ruhában gondolkodni sem merek.Ebben szeretnék tanácsot kérni,hogy ebben az esetben mit ajánlotok/ajánlanak.Előre is köszönöm szépen! :)

Keress kérdéseket hasonló témában: ballagási ruha

2015. ápr. 10. 20:34  Privát üzenet  

A válaszok

fehér blúz és fekete szoknya

hisz ez az ünneplő

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. ápr. 10. 20:59 Privát üzenet
Olyan szoknyát keress, amit derékig kell felhúzni, és lefelé bővül, kb térd fölé érjen. Ez jó alakot fog csinálni, és nyilván tűrd bele a felsőrészt. Lehet ugyanilyen egyberuha is, lényeg, hogy optikailag a derekad szűkítse, és ne feszüljön rád sehol.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. ápr. 11. 18:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A ceruzaszoknya jól áll a kicsit teltebbeknek is?
Egy duci lánynak milyen fürdőruha allna jól (fontos nekem )?
Milyen ruhát ajánlanátok egy duci lánynak?
Szerintetek az nem túl gyerekes ha majd a ballagásomra ilyen nagy habos-babos tüll szoknyám lesz?
Teltebb lányoknak milyen farmer áll jól? Milyen színű, fazonú?
Nyak aljáig érő, fokozatosan levágott hajam van, a legrövidebb fokozat a fülemig ér, duci vagyok, milyen hajat csináltassak a ballagásomra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!