Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri turkálóban kabátot venni?

Megéri turkálóban kabátot venni?

Figyelt kérdés
Lehet találni minőségit,ami mondjuk lényegesen olcsóbb a nagyobb boltokban kaphatónál? Nem voltam még turkálóban,de most erősen elgondolkoztam rajta...amúgy van különbség turkáló és turkáló között? Ha igen,akkor melyik a "legjobb"?

2015. ápr. 11. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Turkálóknak az a lényege h ott kaphatsz legolcsóbban ruhát.

Az fontos, hogy ugyanannyiba kerül egy jobb és egy rosszabb minőségű ruha is, tehát lehet olcsóbb drágább is, de nem az ára határozza meg a minőséget. Vannak márkás termékek is, de azok ritkábbak. Kabát esetén ajánlom a tisztítás combo-t hozzá, ami majdnem annyiba kerül mint maga a kabát, de így is olcsóbban jössz ki és szívesebben veszed fel pl. 2500 + 1500 ft.

2015. ápr. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom hogy megéri. Van különbség a turkálók közt árban és minőségben is. Én olyan jó minőségű ruhákat szoktam ott venni olcsón, amilyen minőséget nem is lehet kapni újan idehaza. Nézz körül több turkálóban, mert mindegyik más és más.
2015. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

Nem mindenhol éri meg. Darabárasban sokszor 6-10 000 Ft, annyiért már a Tescoban pl lehet kapni újat. Kilósban is sokra jön ki mert nehéz. Viszont turiban is vannak akciók, amikor pl 1-2000Ft minden kabát; na akkor viszont megéri. Mindenképp nézd át alaposan, többször is, kívül belül, van-e kopás, szakadás, kimoshatatlannak tűnő folt, bolyhosodás hónaljrészen.

Igen, van különbség turkáló és turkáló között; a felkapottabbak pl Háda, Angex drágábbak is. A legjobb akciókat én a 4-6-os vonalán szoktam látni, a Blaha és a Nyugati között.

2015. ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!