Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék divatos...

Hol találhatnék divatos fekete magassarkút 35-ös méretben?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos, hogy fekete legyen, mivel ballagásra kéne :$

(A Kislábú Nõk Cipõboltját ismerem)

Köszi, aki segít!



#magassarkú #35-ös méret #35-ös magassarkú
2015. ápr. 11. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Az interneten! Online cipőbolt annyi van mint a nyűlsz@r.

Példa: [link]

2015. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen deichmannban vagy ccc-ben nézted? nekem 36- os lábam mondjuk de hátha találsz. vagy nézd meg előtte neten hogy van-e:)
2015. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#:internetben nem nagyon bízom, többször elhányták már a rendelésünket stb, amúgy átnéztem a cipoplaza.hu-t, de a legtöbb egyáltalán nem alkalmi cipõ, ami mégis, az egyáltalán nem illik sajnos egy ballagásra :( de azért köszi

2#:igen, néztem, de sajnos nem jártam sikerrel :( volt, ahol azt mondták, nem tartanak 35-ös méretet, máshol meg elfogyott minden, esetleg a full vénkisasszonyos darabok maradtak.

A Sebastianot tervezem még meglátogatni, legutóbb tavaly nyáron vettem ott egy nagyon szép balerinát, akkor láttam ott több 35-ös cipõt (Örsi Árkádról van szó)

2015. ápr. 11. 13:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp, de a gyerekcipők között is nézted?
2015. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4#:öhm, hát majdnem 19 évesen azért hadd ne hordjak már édes tündibündi masnis kis ünneplôcipõt, ami általános sulis ballagásra még talán elmenne, de középiskoláson már elég ciki -.-" amúgy szoktam néha ott is vásárolni, ha tényleg nincs más, de csakis edzõcipõt, azon nem látszik.Azon gondolkodom már, hogy veszek egy 36-ost és kitömöm :(( sajnos most még csináltatni sem tudok (eddig egy olyat hordtam, de sajnos kutyusom kezelésbe vette), nem állok úgy anyagilag.
2015. ápr. 11. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

4es vagyok, csak egy ötlet volt.

Megpróbálhatod, hogy veszel 26ost és kitömöd vagy teszel bele talpbetétet, hátha jó lesz.

Vagy a deichmann-nak van online felülete, nem tudom onnan meg mered-e rendelni, most ezt az egyet találtam, amiből van 35ös:

[link]

2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"...megpróbálhatod, hogy veszel 35öst..."
2015. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

26-os?Talán annyira nem kicsi a lábam :)

Köszi, ezt a cipõt megnézem, ha jó, akkor viszont sokat kell majd gyakorolnom, mert eddig max. 6 cm volt, amiben szépen tudtam még menni:-)

2015. ápr. 11. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nekem is 35/36 lábam van. Szenvedés mire találok jó cipőt de én a Deichmann-t és a CCC-t tudnám ajánlani, de alkalm téren inkább a CCC-t. Arendes bőr cipők nem a legolcsóbbak de nagyon sokáig jók és sokba van 35-ös is: :)
2015. ápr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi :) a CCC-ben voltam, csak sajnos majdnem mindegyik cipõ a, eszméletlen ronda b, nem volt 35-ösben c, nem ballagásra illett

A Deichmannt tervezem újra meglátogatni, hátha azóta már "javult" a kínálat.

Illetve, ha nincs 35-ös, akkor van értelme egy számmal nagyobbat venni?Valamilyen talpbetéttel vagy ilyesmivel megoldható, hogy ne essen le a lábamról?

2015. ápr. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!