Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan hordjam a maxi szoknyát?

Hogyan hordjam a maxi szoknyát?

Figyelt kérdés
Természetesen még veszek alá harisnyát de az egész szoknya nagyon kiemeli a csípőmet. Hogyan tudnám ezt kiküszöbölni? Farmer inggel szeretném hordani, hogy be van tűrve. De hát.. :)
2015. ápr. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen színű a szoknya?

A farmering önmagában egy elég egyszerű darab, tehát ha a csípőd túl hangsúlyos, nem biztos, hogy a legjobb választás. Szerintem egy színben passzoló, bonyolultabb mintájú felső szimpla kiegészítőkkel jobb szolgálatot tenne - ha rád néznek, nem a csípődre téved elsőként a tekintetük.

Linkelek egy halál undorító összeállítást, semmi másért, csak azért, mert a dolog mechanikája elég jól megfigyelhető, ha rápillantasz a képre. Ha megnézed, valószínűleg ennek a hölgynek nem vékony a csípője, de ezt a szoknya szabásával és főleg a felső mintázatával olyan jól kendőzi, hogy első blikkre ez fel sem tűnik az embernek.


[link]

2015. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
őszintén szólva szerintem az egyetlen megoldás ha lemondasz erről a fazonról, vagy megbarátkozol vele h szélesít egy kicsit. mondjuk szerintem a kicsit szélesebb csípővel sincs gond, nekem még tetszik is ha kicsit erősebbnek tűnök azon a tájékon:)
2015. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!