Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák illenek össze?

Milyen ruhák illenek össze?

Figyelt kérdés
Ezzel arra gondolok, hogy mit mivel lehet összepárosítani. ( melyik szint melyekkel, mintát mintával stb.) amik jó összhangban vannak egymáshoz. Fontos lenne e téren egy kis segítség mert nem igazán tudom összepárosítani a ruháimat.

2015. ápr. 12. 11:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Itt konkrétan nem csak az én ruháimra célok hanem úgy általában mihez mi illik.
2015. ápr. 12. 11:14
 2/5 anonim válasza:
100%

Mindig kövesd ezt: 1.Választok egy sima egyszerű nadrágot, pl. farmert vagy egy egyszínű cicanacit. (inkább sötét legyen)Ehhez veszek fel egy lehetőleg nem agyonnyomott mintás fölsőt. és egy hozzá illő cipőt pl. egy kosztümhöz ne végy fel tornacsukát.


2. Vagy ezt megcsinálod fordítva. Néhány jó tanács: ne hordj mintás zoknit, harmonizáljanak a ruháid, nézd ha megteheted a tlc-t és ott a MIT NE VEGYÉL FEL CÍMŰ MŰSORT és ott mindent elmondanak és végül a korodnak megfelően öltözz:)

2015. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :)
2015. ápr. 12. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy sok-sok FashionTV. :D Hatni fog rád, komolyan.
2015. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem ilyesmi.

[link]

2015. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!