Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltözködésben mik azok a...

Öltözködésben mik azok a színek, amik nem illenek össze pl. egy nadrág és egy felső esetén?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

piros lila

zöld lila

kék lila

zöld rózsaszín

2010. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a legfontosabb hogy ugyanolyan színű nadrágot és felsőt nem szabad felhúzni.Nem nagyon szoktam nézni hogy menjen a nadrágom a felsőmhöz, inkább úgy csinálom hogy a felsőm menjen a cipőmhöz:) De az általános szabályaim hogy rózsaszín és piros nem illik össze sem a narancssárga ezekkel. Farmerhez(kékes) meg szinte mindegy milyen pólót húzol.
2010. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A rózsaszín-piros-narancssárga kombinációt eddig is kerültem.:-)
2010. jún. 30. 08:36
 4/8 anonim ***** válasza:

zöld rózsaszín


ehh, off, de egy ilyenhez pont volt szerencsém a minap.. kedves kissebbségi hölgy, fűzöld miniszoknyával és élénkpink tapadóstoppal... volt vagy 100 kiló a csaj. a lábfeje úgy buggyant ki a cipőből.


hogy legyen on is, szerintem pl komplementer színek együtt, az hülyén tud kinézni... (narany-kék, zöld-sárga, talán ezek azok de nem akarok hülyeséget mondani :D)

2010. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindegyik szín megy a másikhoz. Árnyalatóll függ.
2010. jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

barna-kék

piros-kék

piros-rózsaszín

piros-narancs

2010. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a barna-kék még jöhet

viszon narancssárga-zöld-rózsaszín-citrom

fú ettől feláll a szőr a hátamon ;)

2010. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Barna-kék változatot szeretem, valahogy olyan természetes a kettő együtt. Bár a nagyon rikító színeket alapból nem szeretem,
2010. jún. 30. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!