Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen Vans Slip-On fiún?

Ilyen Vans Slip-On fiún?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok ezekről a féle Vans slip on cipőkről? Nem a "régi" kockás fajták hanem ezekről a modernebbekről fiún?


[link]

[link]

[link]



2015. ápr. 12. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó :D Bár igaz nekem a fekete-fehér sakk kockás a kedvencem, de ezeket is viselném szívesen :D

16 F

2015. ápr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jók, nekem is tetszenek, méghozzá 2-3-1 sorrendben. De a "régi" kockás is jó, klasszikus darab, a "sakktábla" mellé mindenképpen megjegyezném még szürke-fekete "kockásat" is :D
2015. ápr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az is jo, volt is, csak elterjedt a rockerek körében, es mindneki a rockerekkel azonosította be a kockásakat.
2015. ápr. 12. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonosították már sok mindennel, de szerintem nem kell ilyesmivel foglalkozni :D Ha valakinek jól áll egy ilyen, azaz megy a stílusához, miért ne lehetne ilyen cipője?
2015. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az oldalán végigfutó fehér gumicsík miatt olyan gagyi kínai-tornacipős kinézetük van, ezért nem tetszik.
2015. ápr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 supra01 ***** válasza:

Az első a full extra!!! D:

A harmadik is nagyon klassz és a második nem annyira jön be!

Ér ez tökéletes nyári cipő srácoknak!!!

2015. ápr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az ilyen cipőket fiúkon :D

16L

2015. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!