Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy fiú flip-flop papucsot hord az utcán?

Figyelt kérdés

Nézegettem korábbi kérdéseket ebben a témakörben, néhányan elég negatívan nyilatkoztak róla. Pedig itt a jó idő, én már papucsban járok.

26F



2015. ápr. 13. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%

Nyugodtan, ha kényelmes és tetszik neked. Szard le, hogy mások mit gondolnak. :) Mi csak a zokni + szandál kombinációt utáljuk.


L/17

2015. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Semmit sem gondolok. Sokan hordják,a barátom is szokta.Mindenkinek a magánügye,hogy mit vesz fel.
2015. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%
A flipflopban nem tudom mi a kényelmes. Ha egy bőr flipflopról van szó (páromnak is olyan van ), akkor oké. Ha valami sz*r strandos, hát az gáz.
2015. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Papucsot otthon, strandon, wellnessben, és hasonló helyeken hord az ember. Az utcán nem illik, nőknek sem, ahogy nem illik pizsamában vagy fürdőgatyában sem flangálni... alap dolgok. Ha meleged van vegyél egy normális jól szellőző nyári cipőt.
2015. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem tudsz benne futni, orra esel. Engem nagyon zavarna, hogy csak totyogni tudok.
2015. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
" A német divatszövetség elnöke, Thomas Rasch a budapesti belváros nyári nyüzsgését nézegetve egy alkalommal azt találta mondani nekem, hogy nem lehet könnyű dolguk az itteni stílustanácsadóknak. S hogy miért? Mert Rasch szerint olyan a város, mint egy nagy medence. Arra célzott, hogy mindenki bermudában, térdnadrágban mászkál, Németországban viszont csak a strandon öltözködnek így. Persze szó nincs arról, hogy például a cégvezetőink bermudában mennének tárgyalni, de egy fotón, anélkül, hogy ismerném a szereplőket, biztosan meg tudnám mutatni, hogy ki a magyar. "
2015. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez egy hülye cikk, szerintem maga a hozzáállás téves. Nyilván ha valaki öltönyös/"nemzetközi" pozícióban van akkor érvényesek rá ezek a szabályok, de a többség nem ilyen, ők meg hadd öltözzenek már úgy ahogy itt, Mo-n szokás. Ha itt a többségnek oké a rövidnadrág, akkor ne akarják már megmondani hogy nem oké, mert mondjuk Angliában vagy Németországban (ahol amúgy hidegebb van nyáron) nem az.

Ezzel együtt a flip-flop utcán való viselése elég határesetes, magam részéről csak nyaraláskor vagy szabadidőben tartom elfogadhatónak. Munkahelyen, iskolában nem.

2015. ápr. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azt gondolom, flip-flop papucsot hord


nekem a cipők jobban bejönnek attől függetlenül

2015. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát 4-es max faluhelyen, meg dress code-s fogadáson
2015. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

11.-nek.


6. vagyok.


"...sok igénytelen proli így öltözik és közben szerinte ez menő...ja,valami trópusi nyaralóhelyen...esetleg valami cigó faluban vasazáskor. ..."


Ez pont rólad szól a hozzászólásod alapján. :) Vegyél gumicsizsmát is!

2015. ápr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!