Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti Nike Air Max-ok ezek?...

Eredeti Nike Air Max-ok ezek? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszike a gyors választ,ma rendelnék pont....De gyanús lett, ezért kéne hogy segítsetek. Kértem képet a nyelvről, ott benne van aminek kéne, szóval hogy eredeti..de mégis kamunak tűnik!



2015. ápr. 14. 10:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Igen,mind a 2 kamu.
2015. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Eredetit szerintem csak boltban kapsz.

Vaterán meg jófogáson inkább másolatokat adnak el 30 helyett 12-15 ért.

2015. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Huhh, biztos kamu? A narancs feketét rendelném ma. Kértem a nyelvéről is képet, akkor ott miért mutatja az eredetiségét? :(
2015. ápr. 14. 10:58
 4/25 anonim ***** válasza:

Mert ha nem mutatná akkor mindenki tudná hogy kamu...

Miért ha én elakarnék adni egy névtelen cipőt úgy hogy azt mondom rá hogy Nike akkor megvenné valaki? Viszont ha van rajta logó meg nike felirat egyből elhiszik hogy igazi.

2015. ápr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Amikor kértem a nyelvéről képet ezt küldte:


[link]

2015. ápr. 14. 11:03
 6/25 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Akkor lett furcsa mikor rá mentem az összes hirdetésére, addig eredetinek tűnt, főleg hogy elküldte a nyelvét... Még jó hogy nem rendeltem meg akkor. De némelyik képen, domboros az air max felirat, illetve varrt pipa... jó hamisítvány, vagy ez is air max?? Csak nem Niketől??

2015. ápr. 14. 11:06
 7/25 anonim ***** válasza:
Valamiért nehéz elhinni hogy azt a terméket ami a boltban kapható valaki meg tud szerezni olyan áron hogy neki 20.000-ért is megérje eladni...
2015. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
13 ért árulja. Szép kis hamisísító....
2015. ápr. 14. 11:10
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen ő hamisítja, de szerintem gondolkozz el ezen.

Van egy óra amit az üzletben adnak 200.000-ért és a neten megtalálod 40.000-ért.

2 lehetőség van.

a, hamistítvány

b, lopott

Ezek közül szerintem egyértelmű hogy melyikre nagyobb az esély.

2015. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én ezt néztem magamnak, Ő 10 ezerért árulja. Ezért gondoltam hogy nem kamu a fent említettek, meg hát eléggé eredetinek tűnt. De akkor ez is kamu? Meg az összes aki árun alul adja el? Sok van fent aki 10 körül árulja..30-ért, mint a bolti ára egy sincs fent.


[link]


[link]

2015. ápr. 14. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!