Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gót, emó, rocker stílusú...

Gót, emó, rocker stílusú lányok! Honnan szerzitek a ruháitokat, kiegésztítőket stb? Én úgy vettem észre hogy elég nehéz és ha találni is az nagyon drága . És nekem is mint sokaknak nincs túl sok pénze

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 16:14
 1/8 SweetLady ***** válasza:
76%

én most vettem egy gyönyörű nyakbavalót

[link]

pontosan ezt ^^ 2000ft volt

hát én mindenhol veszek ruhát és mindig figyelek hogy a felső ne legyen 3000 fölött csak is az alatt veszek felsőt

nadrág hát vörös fekete (sötét színek rabjai vagyok nadrágtéren) abból nálam 6000a tető afelett nem veszek nadrágot

2015. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én évekkel ezelőtt voltam emo (most már nem öltözködöm úgy), de akkoriban sokkal jobb cuccokat lehetett kapni, mint manapság. Pl. a New Yorker és a Takko se volt ennyire unalmas. Érdemes kínaikba benézni, a fekete csőnacijaimat csak ott vettem. Ha most lennék emo legtöbbször biztos ebayről rendelnék.
2015. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A ruháimat vagy magamnak varrom vagy turkálókból szerzem be. A turis ruhák egy részét átalakítom.


Az ékszereimet vagy ebay-ről veszem vagy azokat is én rakon össze. Amit az első válaszoló linkelt, olyan nyakpántokat kb. 300 Ft-ért árulnak ott. És ahogy elnéztem a múltkor a Claire's-nek a kínálatát, szerintem minden egyes darabot onnan vesznek és kb. 10-szeres áron adják el. Csak úgy néztem a boltban, hogy "jé, ilyet is árulnak az ebay-en, meg ilyet is, meg ilyet is..."


A darkshopokból semmit nem érdemes venni, gagyi minőség, csillagos eget súroló árral.

2015. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 SweetLady ***** válasza:
85%

ebayről nekem nem voltak fain tapasztalataim de hát kinek mi

csak ezért nem ajánlottam

2015. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Sokat segítettetek :D
2015. ápr. 14. 22:16
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

A turkáló, főleg az angol hasznos ebből a szempontból.

1. Felhasználó! Én eBayen vettem nemrég egy hasonló nyakláncot 5-600 Ft-ért... :)

2015. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
turiból általában. ugyanolyan könnyű találni rocker stílusú cuccokat mint akármilyen más stílusút. és sokat át is alakítok. ékszereket sokszor magamnak csinálok. nem sokat költök rá.
2015. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bandás pólók rockpincéből, kockásingek főleg tally weilj,h&m. Szürke,fekete gatyák f&f tally weijl. Kiegészítőkről annyit, hogy akár a claire's be is találsz, mert ott nagxobb a választék,és nem csak olyan van ami 2 perc múlva szembe jön veled egy plázacicán. Egyébként nem vagyok nagy ékszeres. Felveszek egy-egy nyakörvet, szegeses karkötőt. Ja és a sima fekete pólóimat trikóimat pedig innen-onnan. Azt szinte mindenhol találsz. :3
2016. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!