Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre több emberen látok HH...

Egyre több emberen látok HH Helly Hansen ruhákat, kabátokat. Ez egy igen drága márka. Szerintetek többen engedhetik meg maguknak? Valahol olcsón is lehet kapni? Jó minőség és megéri, vagy inkább mutatja, hogy "megengedhetem magamnak"?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jó minőség,de idehaza igen erős a sznob faktora is. Idehaza meg ugye 27%ÁFA is rájön és alacsony a fizu/forint értéke.
2015. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem drágább, mint sok felkapott divat márka. Ezt is lehet egy csomó netes webshopban kapni.

Szerintem még jól is néznek ki általában, nem olyan hivalkodóak, mint sok mai divatos cucc.

2015. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a márka egy csomószor fenn van brands.hu-n. Mondjuk onnan nem lehet tömegesen rendelni, de tényleg nagyon sokszor fenn van.
2015. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ez nem egy drága márka, inkább közép kategória, amit bármelyik dolgozó ember megengedhet magának, főleg hogy kabátot nem is kell évente venni. Minőségre mindenképp jobb mint a felkapott divatmárkák.
2015. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azt gondolom, hogy ma Magyarországon egy 80ezer forintos kabát drágának számít. Nyilván van olyan réteg, akinek nem. A többségnek az sok.
2015. ápr. 8. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézném hány ember penget ki 80-120 ezret egy kabátra. Középkategória alatt nem tudom, mit értesz.
2016. aug. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Azért aki középkategóriának gondolja annak bizonyos értelemben igaza van, de nem magyar viszonylatban. Egy átlagos német fizetéshez képest középkategória az reális, na de 150k-s fizuból nem lesz hh kollekció de még egy 100k-s kabát sem (ahogy az előző írta) reálisan...
2016. okt. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!