Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezen az aranyos Disney pólón...

Ezen az aranyos Disney pólón nagyon látszik hogy lány? Nagyon tetszik. Fiú vagyok, de viselném. Fiús vagyok, de inkább finom arcvonású,20 éves.

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 14. 20:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
imádlak
2015. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel, amit akarsz és illik a stílusodhoz.
2015. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Irtó cuki ez a póló :D Ha ebbe a színbe veszed akkor szerintem nem gáz :D
2015. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha neked tetszik, akkor felőlem hordd nyugodtan. Arra figyelj oda, hogy a női méret férfiben kábé eggyel kisebbnek felel meg.
2015. ápr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tehát ha nekem M/L es a méretem, akkor jobb ha xl est veszek? pl NewYork kerből az M es slim pólók jók.
2015. ápr. 14. 22:57
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg gáz. Látni ezt női/lány szemmel, hogy nőies a fazonja.
2015. ápr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Különben ha férfi felső lenne, akkor is gáz egy férfinek.

Ja bocs..te fiú vagy..méghozzá finom arcvonással..szerintem meleg is az az arcvonás...

2015. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
ehhh. nem tudom ennek mi köze van a szexualitásomhoz, de amúgy a lelked megnyugvásáért elárulom hogy ASZEXUÁLIS vagyok. nem akarok se fiúnak, se lánynak tetszeni. egyetlen célom hogy jól érezzem magam a bőrömben. de azért travinak sem akarok kinézni :) ezért kérdeztem h mennyire látszik rajta hogy lány.
2015. ápr. 15. 17:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző: és ha meleg az illető, akkor neked ebből mi problémád származik, főleg csupán egy felső viseléséből? :) Egyébként meg ettől a pulcsitól senki nem lesz homoszexuális. :)
2015. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen így a képen egyáltalán nem látszik, hogy női. De kérdés, hogy egy férfitesten hogy áll, és milyen a szabása... nem túl karcsúsított-e igazából, ilyesmi.
2015. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!