Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bankettre ilyen ruha? 14L

Bankettre ilyen ruha? 14L

Figyelt kérdés

Nyolcadikos bankettre keresek ruhát. A bankettet az iskola tornatermėben tartjuk. Szerintetek ez illik az alkalomhoz?

A méret pont jó, semmi nem látszik ki belőle, enyhén térd fölé ér.


[link]


Esetleg milyen kiegészítők találnának vele(cipő, lánc, karkötő, fülbevaló)?



2015. ápr. 15. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ez inkább nyáriruhának tűnik, bankettre kicsit elegánsabbat keresnék.
2015. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ezek a nyolcadikos bankettek nem olyan elegánsak mint úgy általában. Inkább olyan bulisabbak szoktak lenni, legalábbis én eddig ezt tapasztaltam. Szerintem ez teljesen jó lesz és nekem tetszik is. Cipőben szerintem a ruha fekete vagy sötétkék (nem tudom eldönteni) mintája miatt talán a fekete vagy kék lenne a legjobb, de talán valamilyen rózsaszínes-lilás színű is jól lehet, de szerintem úgy már túl sok lenne belőlük a ruhával együtt. Kiegészítőkből valamilyen kevésbé nagyot, hangsúlyosat választanék.
2015. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy bankett nem egy nagy alkalom azért, szóval nem nehéz kitalálni, hogy mit vegyen fel az ember. Az általánososra el sem mentem, de a gimis banketten mindenki hétköznapi ruhákban volt, semmi extra nem volt.


Szerintem jó ez a ruha. A cipő és az ékszer legyen egyszerű, mert a ruha nagyon mintás.

2015. ápr. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

A ruha mintája sötét és világosabb kék.

Esetleg tudtok linket küldeni hozzá találó kiegészítőkről?

2015. ápr. 15. 17:54
 5/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
49%
Banketre én nem ilyen ruhát vennék fel, de te tudod...
2015. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hosszú nyaklánccal jól mutatna.


[link] Nem feltétlen ilyen medállal, a hossza miatt küldtem a képet:)

2015. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!