Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány kilósan mit érdemes viselni?

Hány kilósan mit érdemes viselni?

Figyelt kérdés
95 kiló vagyok ( fogyózok, 3 hét alatt lement 5 kiló) és arra lennék kíváncsi mennyire ronda egy kövér emberen pl az ujjatlan felső? vagy egy térd feletti rövidnadrág? Szoknya? 15/L

2015. ápr. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok sikert kívánok a fogyózáshoz! (:

Szerintem amik nagyon szúrják az emberek szemét, azok a kis toppocskák a nagyon nagy fölösleggel rendelkező embereken.

a nagyon rövid nadrágokat sem ajánlanám. ( max olyat, ami térd fölött van egy kicsivel, vagy hosszabbat, de az ennél rövidebbet szerintem már ne.)

Ezeken kívül véleményem szerint nyugodtan hordhatsz mindent.

2015. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kánikulában szerintem semmi baj az ujjatlannal, vagy akár a pántos felsővel. Viszont nagyon fontos hogy a melltartó tökéletesen tartson, a lógó mell nem szép látvány. A nadrágra én kb ekkorát mondanék [link] , de nem mindegy milyenek a lábaid, térdnél mennyire vastag stb, úgy általában a narancsbőr ne látsszon. Amikor ennyi kg voltam én térd alattig érőt hordtam, bár az nyáron elég meleg. A szoknyával óvatosan, abból mindig több látszik ki mint ameddig leér (talán a ceruzaszoknya a kivétel)!
2015. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) utolsó: szoknyával vigyázok, csak sajnos kisérettségire ebben kell mennem :) hetekig..
2015. ápr. 18. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!