Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Mit gondoltok ha egy...

Fiuk! Mit gondoltok ha egy magas lany magassarkut hord?

Figyelt kérdés

176cm magas vagyok es szeretem a magassarkukat. Van egy 8 centis de egy ket alacsonyabb baratom vagy baratnom mar abban is kritizalt.akkor most az atlagnal magasabb vekony lanyok nem is hordhatnak egy8-10cm es magassarkut?fiuk mit gondoltok tetszene ettol meg egy lany?

17l



2015. ápr. 19. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez úgy érdekes.

Szerintem érdekesen néz ki ha egy lány magasabb cipőben mint a fiúja.

Tetszeni biztos tetszene ha szép, viszont én érdekesen érezném magam mellette.

Nálam még talán elmenne ez a 8-10 centis sarok mert 185 vagyok szóval 1-2 centi ide oda, de mondjuk egy 180-as fiú mellé ez már sok lenne:)

2015. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 189 centi vagyok, volt egy 178 centis barátnőm, otrombán állt rajta, nem tudott menni sem abban a magassarkúban, hisztizett, mikor javasoltam neki egy lapostalpú cipőt. De mindegy is, mert otthagytam egy 160 centis csajért. Inkább csak alacsony csajokkal kezdek, tetszik vagy sem, őket a többség törékenyebbnek látja.
2015. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik, ha egy amúgy szép nő magassarkút visel. 176 centivel nyugodtan hordhatod,de ha életed szerelme 180 cm magas, akkor valószínűleg önként fogsz róla lemondani. Ha meg magasabb akkor nincs probléma.
2015. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Láttam már magas lányt ilyen magassarkúban, nekem nagyon tetszett.
2015. ápr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!