Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fényes pvc kabát, fényes...

Fényes pvc kabát, fényes csőnadrággal, divatos színes cipővel túlzás vagy nem pasinak hétköznapra?

Figyelt kérdés
Szeretek fényes és nem átlag uncsi öltözékben lenni, eddig csak fényes csőnadrágot hordtam, mit gondoltok? Értelmes válaszolókat ha lehet.

2015. ápr. 19. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha meleg vagy simán jó!


22/L

2015. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon b_uzis. Bár ez lehet, hogy sértés volt a melegeknek, mert általában jó ízlésük van :)
2015. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meleg, csak tetszenek a fényes cuccok. Bár nem tudom miért bzis a fényes ruha pasin. Csomó tárgy, dolog készül fényes anyagból amit pasik is használnak, pl a telefonok, a metál fényű autó, motor, táska, óra, nyaklánc, pl az ünneplő cipőt is fényesre szoktuk bokszolni stb.
2015. ápr. 19. 16:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így együtt sok lenne. A kevesebb néha több, ezek közül egyszerre csak egyet viselj. A sok fényes cucc együtt ízléstelennek hat. De ha a matt ruháiddal párosítod őket, akkor feldobja a megjelenést.
2015. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2015. ápr. 19. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

remélem, ez a kérdés csak vicc vagy szándékos provokáció. fényes csőnadrág, fényes pvc kabát, színes cipő: ezek közül önmagában egy is túlzás, de ha együtt vennéd fel őket, szerintem azzal várj még farsangig.

amúgy sajnálom, de ezek a jóízlés totális hiányára utalnak. próbáld újra.

2015. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igen a 3 az tényleg sok, de 2 vagyis fényes latex hatású naci, színes sportos cipővel nem fénylő kabáttal már nem annyira kirívó, igaz még páran is is megmosolyogtak.
2015. nov. 18. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!