Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megfelelő egy...

Szerintetek megfelelő egy esküvőn fekete ruhában megjelenni?

Figyelt kérdés
Vettem egy gyönyörű szép, elegáns kis fekete ruhát, mert esküvőre fogok menni nemsokára. Úgy gondoltam, hogy tökéletes lesz, mert hát csinos, meg örök darab, stb, az egyik barátnőm szerint viszont nagyon nem "illik" egy esküvőn feketében megjelenni. Szerinte a fekete "gyászos szín" és inkább "valami pasztellel kellene kifejeznem az örömömet az ifjú pár iránt". Igaza van, vagy szerintetek jó lesz a kis fekete?

2015. ápr. 22. 21:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek világoskék, vagy esetleg halvány mentazöld kardigánnal is felejtős?
2015. ápr. 23. 13:25
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem az esküvőtől is függ, az én ismerőseim nem tartják be ezeket a szokásokat, volt, hogy a menyasszony viselt fekete koktélruhát:D Ha tudod, hogy konzervatív párról (vagy hisztis aráról:D) van szó, akkor inkább mást színt válassz.

A legjobb, ha megkérdezed a menyasszonyt, hogy problémát jelent-e ez neki.

2015. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Valóban nagy illetlenség, sőt egyenesen neveletlenség ebben a három színben megjelenni egy eskvőn. A fekete, fehér és piros is viselhető (ha már muszáj), ha valamilyen színnel kombinálod, például a táska és a cipő valamilyen más színű, de ez a verzió is csak úgy, hogy előtte a pár jóváhagyta.
2015. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szertartásokra ne azt ved fel, de sok vendég át szokott öltözni a bulira, oda már felveheted. (ezt egyszer egy etikett tanácsadó ajánlotta egy hasonló kérdésre, szerintem igaza is van).

Szerintem beszéld meg a párral, ha nekik nincs gondjuk vele, akkor másnak sem lehet. (Ha van, az az ő bajuk.)

Én csak egy dolgot kértem etéren a saját esküvőmön, hogy fehéret ne vegyen fel senki. Főleg, mert fekete volt a menyaszonyi ruhám. :D

2015. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!