Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy ha egy fiú...

Miért van az, hogy ha egy fiú flip-flop papucsot hord, akkor sok ember meleg hajlamúnak tartja? Mi az összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

[link]


Igénytelen.

2015. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
biztosan vannak ilyen emberek, szerencsére nem ismerek ilyeneket. viszont szerintem a flip flop papucs nem utcára való, strandon teljesen megfelelő férfiakon-nőkön egyaránt. bár nem tudom, mit kellene hordania egy fiúnak nyáron, ha a papucs strand viselet, a szandál gagyi, a zárt cipő meg túl meleg, még a vékony anyagúak is...
2015. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
én utálom a flip-flop = tanga papucsot, szóval megértem azokat, akik így gondolják ;D
2015. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Én még nem hallottam, hogy bárki is melegnek tartaná azt a fiút, aki flip-flopot hord.

De nem túl szerencsés választás, kissé igénytelen hatást kelt. Szerintem semmi gond a szandállal nyárra, egyáltalán nem gáz.

2015. ápr. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

na akk én leszek a kivétel.. se nem vagyok meleg, se nem vagyok igénytelen.. és igen is hordok ilyen papucsot nyáron az utcán is! nem fogok rohadni cipőben, és a szándált meg nem viselem el magamon. és pont. lehet lepontozni meg szidni, de akk nem jár keksz sem

23/F

2015. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23%
amennyire az "értékes" kommented érdekel másokat ;)
2015. ápr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert nagyon buták ezek az emberek, akik ezt gondolják. "Nem utcára való", " nem férfias" stb jelzőket meg kellene tartani maguknak, mindenki azt hord amit akar, szeret és mindenki maga tudja miben érzi jól magát, mi a kényelmes neki.
2015. ápr. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%

Mindenki azt hord amit akar, nem ettől lesz b*zi sem, viszont tény hogy papucsban nem illik utcán járkálni, ahogy nem illik melegítőben sem, hacsak nem futni megy, meg nem illik pizsamában sem kimenni.

És bizony bőven léteznek könnyű nyári férfi cipők, amik higiénikusabbak mint egy papucs és ugyanúgy szellőzik benne a láb... és még csak nem is szandál.

2015. ápr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!