Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy rakjam ki a melleimet?

Hogy rakjam ki a melleimet?

Figyelt kérdés
Félre ne értések. 85/B-s melleim vannak, de valahogy sosem "látni" őket. Sok lánynak a topokban meg a pólókban szépen látszik a dekoltázsuk. mit tegyek?

2015. ápr. 25. 19:54
1 2
 11/16 anonim válasza:
4%

:P

Nyami!!! ;) :D

2015. ápr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
18%
ILYEN CSAJ KELL NEKEM!!! :P :D
2015. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. Attól még, hogy mások ezt csinálják, neked nem kell őket utánozni. Lehet egyéniséged is...
2015. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Push up melltartóval talán meg tudod oldani. Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Az szerintem baromság mikor néhány lány akkora szivacsos melltartókat vesz fel, hogy háromszor nagyobbnak tűnik tőle a melle és "csalás" is. Viszont szerintem ha egy nem annyira durván szivacsos melltartót választasz mert úgy jobban tetszik, jobban mutat, akkor azzal semmi baj nincsen. Nekem 80/B a méretem, ami szerintem nem nagy és én speciel nagyon nem szeretem, hogy konkrétan nincs dekoltázsom. Nem is hordok kivágottabb felsőket mert hülyén néznek ki rajtam. Nem arról van szó, hogy közszemlére akarom tenni a melleimet meg nem akarom én mutogatni, de néhány ruhát nem is tudok felvenni ezért és másokon meg látom, hogy milyen szépen néznek ki. Nekem van egy kisebb szivacsos melltartóm, de igazából "nem sokat dob a dolgokon" ezért ritkán használom, nagyobbat pedig nem akartam venni.
2015. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon köszönöm a válaszát!
2015. ápr. 26. 10:19
 16/16 anonim válasza:
0%
Szétb*szl*k!!! XDDD
2015. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!