Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek luxusmárkának...

Szerintetek luxusmárkának számít magyarországon a Cango&Rinaldi?

Figyelt kérdés
Eltudnàtok kèpzelni azokat a kiegèszìtöket egy olyan lànyon aki eredeti LV-t,ès Burberry-t hord? Vagy ciki lenne az az egy C&R darab?

2015. ápr. 28. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy? Szerinted mitől lesz ciki egy márka? Ha ostoba és sekélyes vagy, akkor Chanel lámpaernyővel a fejeden is az leszel.
2015. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
43%

Én is hordok LV-t és Burberryt, viszont a C&R nekem nem tetszik. Nekem sok, csicsás, macás. Az egyszerű, letisztult darabokat kedvelem.

Engem mondjuk pont nem érdekel, hogy ki mit gondol, ugyanúgy végigsétálok LV-vel, Chanelben vagy Burberryben az Andrássy úton, Milánóban a Montenapoleone-n, vagy valamelyik vidéki város plázájában, sőt, lehet hihetetlen de faluban is mentem már végig az utcán Gucci cipőben. Sokan azt sem tudják milyen márkák ezek, akik pedig hamisnak gondolják rajtam, azok így jártak. Lehet addig jó, míg azt hiszik. Én tudom, hogy eredeti mindenem.

Az pedig nekem furcsa, hogy neked nem a kinézet a fontos, hanem a C&R ára. Nem, nem számít luxusnak! Max prémium kategória.

Nekem nem ciki felvenni pl egy Zara pólót vagy farmert, hiába van mellette rajtam pár sokkal drágább darab.

2015. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Inkább ciki...
2016. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!