Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap ballagok. Szerintetek...

Holnap ballagok. Szerintetek magassarkút vegyek vagy laposat? A magas sem olyan vészes max 7 cm lehet. (Fűző meg sima fekete szoknya az egyenruha. ) Lapos tudom, hogy kényelmesebb lenne de végülis ülni fogunk ballagáson meg ugye végig járjuk a sulit.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jobban tetszik, de ha magassarkút veszel akkor ne tűsarok legyen.
2015. ápr. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy szeretnéd, de a magassarkú sokkal elegánsabb és alkalmibb ilyen eseményre. Én azt venném fel.
2015. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerintem magassarkú lesz
2015. ápr. 29. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
már mindegy, de magas, sokkal szebb :D
2015. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ballagáson szerintem alapvető, hogy magasat. Azért ez tényleg egy olyan különleges alkalom, amiből nem lesz több az életben, úgyhogy az egyébként inkább laposat hordó lányoknak is egyszer illik előkeresni és felvenni azt a bizonyos magasat. Másrészt még ha állni kéne végig, azt a pár órát akkor is ki lehet bírni, ráadásul azt mondod, hogy ti az ünnepség alatt már ülni fogtok, és csak előtte kell egyszer körbevonulnotok az iskolában.
2015. máj. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!