Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha holnap hideg lesz egy...

Ha holnap hideg lesz egy fekete szoknyához mit vegyek fel ballagásra mint vendég?

Figyelt kérdés
Egy fehér pánt nélküli ruhát akartam felvenni aminek lenge az alja. Egy fekete rövid ujjú boleróval akartam. Viszont templomba is megyünk mert misevel egybekötött ballagás lesz. Nem akarom h megszoljanak ott meg nem tudom h illik e ilyen ruhába menni. Térd fölötti egy kicsivel. A fekete szoknya testhez állöbb de nem tudom ahhoz milyen felsőt vegyek. Úgy hallottam h a fekete kosztüm szoknya a ballagök ruhája és a vendégnek nem illik ilyenbe menni. Szerintetek holnap felvehetem a fehér ruhát vagyinkább a mise miatt ne? Meg ha hideg lesz. A fekete szoknához milyen felsőt kellene akkor?
2015. ápr. 29. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
szerinted nyugodtan felveheted a fehéret
2015. ápr. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felveheted a fehéret nyugodtan. Ha a fekete szoknyát választod, akkor valami csinosabb blúzt és blézert húzz hozzá. De én a fehéret választanám:)
2015. ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!