Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még divatosak ezek a bőrkabátok?

Még divatosak ezek a bőrkabátok?

Figyelt kérdés
Imádom az ilyen típusú bőrkabátokat, de nem igen látok sok embert aki hordaná őket, viszont nekem nagyon tetszik! [link]

2015. máj. 2. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
40 év felettiek körében még divatos lehet, ha alatta vagy ne vedd fel, mert öregít!!
2015. máj. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ezen a lányon egy cseppet sem öregít szerintem, de lehet hogy csak én vagyok elfogult..:) vélemény?

[link]

2015. máj. 2. 11:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel a képpel, hogy nem tudom hány éves a lány. Lehet egy 25 éves, akit öregít a kabát meg az a szörnyű garbó, vagy lehet 35 éves is, akinek nagyon szépen ápolt a bőre.

A lényeg, akárhogy is nézzük, ez a kabát öregít. Van ezer másik fazonú kabát, ami hasonló ehhez, mégis igazodik a mai divathoz, elegáns ruhákhoz is fel lehet venni, de ami a legfontosabb: nem öregít. (mondjuk lehet hogy ezek a garbók is közre játszanak az öregítésben) :))


Ez csak az én véleményem egyébként, ha neked tetszenek ezek a kabátok, miért ne hordhatnád?

2015. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már nem divatos ez a fazon, de, ha neked tetszik, hordd nyugodtan.
2015. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, ha nem divatos, nem hordod?
2015. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a második link divatosabb, az első nagyon anyukás.
2015. máj. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nekem mind a kettő tetszik, de az a lényeg, hogy nekem tetszen! :)
2015. máj. 2. 18:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.hoz van hasonlóm. Ugyanez a csinos szabás, csak hosszabb. Térdig, combközépig ér. Alig hordta, mert akkor fiatal voltam hozzá, most meg más a divat, meg a táskámmal összenyikorog.
2015. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez a fazon nem divatkérdése, ez egy örök darab. Fiatalon is jó, idősebben is. Azért mert az idősebb nőknek kifinomultabb az ízlése még nem jelenti azt, hogy anyukás-nagyanyás.

Én is jobban preferálom a cipzárosat, ezzel a fazonnal nagyon vagány tud lenni. Olyat is árulnak 40 ezerért.

2015. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!