Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A piros cicanadrághoz milyen...

A piros cicanadrághoz milyen színű póló vagy vékony felső illik?

Figyelt kérdés

#piros #póló #cicanadrág #vékony felső
2015. máj. 8. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete, szürke, fehér :)
2015. máj. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
#1- essel egyet értek, de én még hozzámondanám a citromsárgátt a narancssárgát a barnát a zöldet
2015. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
ne tudtam, hogy mennyire akar feltűnő lenni a kérdező, ezért írtam visszafogottabb színeket. de a citromsárgával szerintem olyan McDonalds érzést keltene a szett :D
2015. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Én a zölddel óvatosan bánnék, van amelyik sok pirossal. De pl. szerintem sötétkékkel is jól tud mutatni.
2015. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
csak fehér vagy bézs, ha stílusos akarsz lenni, bár ez azt hiszem a cicanadrággal már megdőlt.
2015. máj. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amivel én felvenném: fehér,(a feketét nem szeretem, de az is passzolna), bézs, szürke, nagyon sötét kék (vagy épp nagyon világos), narancssárga, továbbá szerintem egy világos menta felsővel is jól nézne ki.
2015. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Stílusodtól is függ. Szürke, fekete, fehér mindenképpen, mellette sötétkék, szürkéskékek, barna egyes árnyalatai (bár én nem annyira szeretem a barnát és a pirosat együtt, de passzolni passzolnak), sötétzöld, acélzöld, acélkék... buliba ezüst. Ja, és remélem, fenék alá érő az a póló cicanadrághoz...
2015. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!