Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kérjem meg szüleimet...

Hogyan kérjem meg szüleimet hogy vegyenek nekem betkós bakancsot?

Figyelt kérdés
Mármint hogy miket mondjak vagy nem tom.Segítsetek!!
2010. febr. 23. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Anya,apa,bakancsot akarok. MOST!
2010. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Betkós alatt acélbetétest értesz?

Háát, máshogy nem megy, csak ha finoman elkezdesz arra célozgatni, hogy neked mennyire nagyon tetszenek az ilyen bakancsok, mutatsz nekik ilyet...stb És kérj egyet a szülinapodra (persze ha decemberben születtél, akkor mondjuk ez bajos...)

Semmiképpen ne úgy kezd, hogy anya, szeretnék egy bakancsot, kéna rá kb 40 ezer, köszi...

2010. febr. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem látják h milyen stílusod van mert gondolom nem plázacica vagy h ha acélbetkóst akarsz (:

szerintem is szülinapodra, húsvétre, vagy vmien ünnepre kérj.. :D

és ha esetleg van vmennyi zsebpénzed akkor ajánld fel h beleadsz ennyit meg annyit

mutass nekik képet, meg h már nagyon régóta szeretnél..mondd azt h most láttál valahol és h akciós .és h milyen jó lenne most megvenni..

2010. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2010. febr. 24. 13:09
 5/6 anonim ***** válasza:
figyu, én egy éve benyögtem, és meg mondták, ha majd akkor vegyem, ha lesz rá zsém, akkor vigyázok is rá. mai napig nem jött össze.:\ bár msot már járok gyakorlatra, szal széplassan össze fogom gyűjteni :) (remélem) és énis örülök neki h saját pénzből veszem meg. am nagyon ellenzik :D utálják:D mert nem nőies, éscsúnya... -.- :D
2010. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kéregess. Menj el dolgozni.
2010. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!